נוסטלגיה נוצצת: Halo המקורי נוחת בהפתעה בגרסתו המשופצת • HWzone
גיימינג

נוסטלגיה נוצצת: Halo המקורי נוחת בהפתעה בגרסתו המשופצת

הפרק הראשון בסדרה המצליחה מבית זמין כעת במחשבים האישיים בגרסת ה-Anniversary המעודכנת שלו – עם לא מעט תלונות מצד מעריצים וותיקים

אף פעם לא שיחקתם ב-Halo? חדשות טובות – כעת תוכלו לכפר על כך ולהשלים את הפער ההיסטורי הזה תודות לקאמבק של הכותר הראשון בסדרה לחנות של Steam (וגם לחנות הדיגיטלית של בחלונות 10, אם אתם מעדיפים) בתצורה מודרנית ומשופרת, שנחת עלינו כרעם ביום בהיר ללא אזהרות והצהרות מוקדמות.

Halo: Combat Evolved Anniversary מספק גרסה מודרנית של מצב המשחק העלילתי המקורי שהחל את הקריירה הוירטואלית המצליחה של מאסטר צ'יף, ביחד עם בונוסים בדמות מצבי משחק מקוונים שיתופיים ותחרותיים – הכל בתאימות למערכות הפעלה מודרניות, רזולוציות גבוהות של עד , אמצעי תצוגה אולטרה-רחבים וקצבי רענון גבוהים. ברכה נהדרת, גם למעריצים נוסטלגיים וגם לגיימרים צעירים שרוצים להתנסות לראשונה ולנסות להבין על מה כל המהומה.

משחק שני מתוך שישה נוחת בעולם ה- – ואנחנו כבר מפתחים תיאבון לפרקים שיגיעו במורד הדרך

נכון לרגע זה, 78 אחוזים מתוך 640 ביקורות שונות עבור המשחק הן חיוביות, וזה נתון לא רע בכלל – אך עם זאת קשה להתעלם מלא מעט ביקורות שליליות אשר מציינות בעיות טכניות במשחקיות הירי, בביצועים, באודיו ובמשחקיות המקוונות בעיקר במצב Co-Op שיתופי, כאשר הבעיה העיקרית היא בהצהרות על כך שלפחות חלק מהנושאים הללו ידועים וקיימים עוד מגרסת ה- 360 של Combat Evolved Anniversary שהושק בשנת 2011, אך טרם תוקנו. בהחלט יש עוד לאן לשאוף ולשפר.

כעת, תשומת הלב של המפתחת העיקרית 343Industries (יחד עם עוד כמה מפתחות נוספות שמסייעות במשימה) אמור להיות מופנית אל המרה של גרסת ה-Anniversary עבור Halo 2 למחשבים האישיים – כזו שתוכל לכפר על ההשקה המאוחרת והמאכזבת של Halo 2 המקורי למערכת בשנת 2007.

גם הגלגול השלישי עבור Combat Evolved Anniversary רחוק מלהיות חף מתקלות – אך נראה כי מרבית השחקנים המתנסים מרוצים מהתוצאה

לאחר מכן אמורות להגיע ההשקות של Halo 3: ODST, Halo 3 ו-Halo 4 אשר ישלימו את חבילת המשחקים הכלולה בגרסת ה-PC של Halo: The Master Chief Collection – ואז נוכל להתפנות ולתהות האם יש תכנון להשיק גם את Halo 5: Guardians לשחקנים המתבססים על , בתור החלק האחרון החסר בפאזל השלם (לפני השקת Halo Infinite המסקרן, שכבר אושרה גם עבור הדור הבא של קונסולות ה- וגם עבור ה-PC).

Halo: Combat Evolved Anniversary מוצע למכירה ב-Steam וב-Microsoft Store בעלות של 37.5 שקלים, ממש כמו Halo: Reach לצידו – עם אפשרות לרכוש מראש את כל ששת הכותרים המרכיבים את חבילת Halo: The Master Chief Collection בעבור 180 שקלים ואפשרות מעניינת אף יותר לקבל גישה חופשית אל הכותר ומעל 100 אחרים באמצעות מינוי חודשי אל שירות ה- Game Pass for במחיר היכרות זעיר של 3.8 שקלים. כבר התחלתם לשחק? מתכננים להתחיל בקרוב? בואו לספר בתגובות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Steam

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק ב-Microsoft Store

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close