רוקסטאר חושפת בטעות פרטים על GTA V למחשב

2 תגובות

בטעות או לא, חשפה חברת רוקסטאר באתר הרשמי שלה פרטים חדשים אודות הכותר GTA V עבור ה-PS4, והמחשב

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הפרטים נחשפו כאשר הועלה פוסט חדש באתר הרשמי של חברת רוקסטאר ובו השאלה "מה הם השינויים אותם נזכה לראות בשדרוג מ-Xbox 360\PS4?" הפוסט כלל פרטים רבים ונמחק כמעט מידית לאחר מכן מהאתר. אך כמו תמיד, הודות לכמה משתמשים מהירים, והפעם גם לעותקי הקאש של המידע לא נשאר חבוי.


בפוסט הוזכרה העובדה שכעת עם כוחן של הקונסולות החדשות והמחשב, ניתן לקחת את הגראפיקה לגבולות חדשים לחלוטין ולנצל את כל כוחן ליצירת רמת פירוט חדשה, מפות חיות יותר ועיבוד מרוחק יותר. כמו כן, מובטח ניצול מלא ברזולוציות גבוהות יותר שיבוא לידי ביטוי במחשב האישי.

חוץ ממאפיינים אלו, הרחיבה החברה בתגובתה ולא חסכה מלספר על האפשרויות החדשות, מסתבר. גולת הכותרת: חיות. הרבה חיות חדשות ובמקומות חדשים לגמרי, שחלקן יופיע אף במצב מרובה-משתתפים. בנוסף, הוסיפה החברה מצב משחק חדש מסוג גוף ראשון בעת נהיגה, המאפשר צפיה ושליטה מלאה בפנים הרכב. כמו כן, הכותר המשופר יהנה ממסך ראשי חדש ואירועים חדשים לחלוטין בקמפיין.

מנוע גראפי משופר, חיות מסתובבות ושלל שיפורים
מנוע גראפי משופר, חיות מסתובבות ושלל שיפורים

עושה רושם שרוקסטאר, באמצעות השיפורים החדשים, תפתה את קהל השחקנים אשר כבר רכש את המשחק עבור הקונסולות המזדקנות לרכוש אותו שוב עבור הקונסולות החדשות או המחשב האישי. ניתן להבין זאת גם מהעובדה ששחקנים אשר יעבירו דמויות קיימות מגרסאות ה- 360 וה-PS3 יזכו לפריוילגיות שונות במולטיפלייר החדש.