רוקסטאר חושפת בטעות פרטים על GTA V למחשב • HWzone
גיימינג

רוקסטאר חושפת בטעות פרטים על GTA V למחשב

בטעות או לא, חשפה חברת רוקסטאר באתר הרשמי שלה פרטים חדשים אודות הכותר GTA V עבור ה-PS4, והמחשב

הפרטים נחשפו כאשר הועלה פוסט חדש באתר הרשמי של חברת רוקסטאר ובו השאלה "מה הם השינויים אותם נזכה לראות בשדרוג מ-Xbox 360\PS4?" הפוסט כלל פרטים רבים ונמחק כמעט מידית לאחר מכן מהאתר. אך כמו תמיד, הודות לכמה משתמשים מהירים, והפעם גם לעותקי הקאש של המידע לא נשאר חבוי.

בפוסט הוזכרה העובדה שכעת עם כוחן של הקונסולות החדשות והמחשב, ניתן לקחת את הגראפיקה לגבולות חדשים לחלוטין ולנצל את כל כוחן ליצירת רמת פירוט חדשה, מפות חיות יותר ועיבוד מרוחק יותר. כמו כן, מובטח ניצול מלא ברזולוציות גבוהות יותר שיבוא לידי ביטוי במחשב האישי.

חוץ ממאפיינים אלו, הרחיבה החברה בתגובתה ולא חסכה מלספר על האפשרויות החדשות, מסתבר. גולת הכותרת: חיות. הרבה חיות חדשות ובמקומות חדשים לגמרי, שחלקן יופיע אף במצב מרובה-משתתפים. בנוסף, הוסיפה החברה מצב משחק חדש מסוג גוף ראשון בעת נהיגה, המאפשר צפיה ושליטה מלאה בפנים הרכב. כמו כן, הכותר המשופר יהנה ממסך ראשי חדש ואירועים חדשים לחלוטין בקמפיין.

מנוע גראפי משופר, חיות מסתובבות ושלל שיפורים
מנוע גראפי משופר, חיות מסתובבות ושלל שיפורים

עושה רושם שרוקסטאר, באמצעות השיפורים החדשים, תפתה את קהל השחקנים אשר כבר רכש את המשחק עבור הקונסולות המזדקנות לרכוש אותו שוב עבור הקונסולות החדשות או המחשב האישי. ניתן להבין זאת גם מהעובדה ששחקנים אשר יעבירו דמויות קיימות מגרסאות ה- 360 וה-PS3 יזכו לפריוילגיות שונות במולטיפלייר החדש.

תגיות

2 תגובות

 1. כוחן של הקונסולות? פפפפפפףףף
  לא משנה כמה RAM תדחוף למכשיר, כל עוד יהיה לך האר דיסק 5400 RPM – זמני טעינה ישארו אותם זמני טעינה כמו בPS3 וXBOX360 – שם אני מחכה 4-5 דקות עד שהמשחק נטען.
  WATCH DOGS בPS4 נטען תוך דקה וחצי.
  THE LAST OF US REMASTERED בPS4 נטען תוך 2-3 דקות כמו בPS3.

  עכשיו השאלה: מה עדיף? לקנות לPC כדי שהמשחק יטען מהר עם SSD אבל יקרטע? או לקנות לPS4 ולקבל FPS נורמאלי אבל זמני טעינה ארוכים?

 2. או לקנות PS4 ולשים בו SSD
  (וואו איך לא חשבו על זה קודם????)

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close