רגע לפני סיום: משחק חינם ואלפי מבצעים בחנות של GOG לרגל הקיץ

בואו ליהנות משלל דילים שווים ביומיים האחרונים שנותרו למיזם הקיץ התורן בחנות המקוונת ללא DRM

בשבועות האחרונים ראינו את החנות GOG מחלקת כמה וכמה משחקים חינם אין כסף עבור כל דורש, כחלק ממהלך לפרסום מבצעי הקיץ המקיפים שלה. אם פספסתם את הקודמים – כעת יש לכם הזדמנות אחרונה לתקן וליהנות ממשחק ללא עלות לצד ההנחות הנדיבות השונות, אשר עתידות להסתיים בתוך פחות מיומיים.

המשחק אותו כל משתמש רשום לפלטפורמה יכול לקבל ממש עכשיו הוא כותר הרפתקאות דיסטופי צנוע העונה לשם VirtuaVerse, שהושק לראשונה ב-2020 ומחזיק בציון ממוצע של 4 מתוך 5 מהמשתמשים ב-GOG וב-83 אחוזי ביקורות חיוביות ממשתמשים ב-Steam. יתכן שכותרי אינדי בסגנון Point-and-Click הם לא כוס התה שלכם, אבל כשזה בחינם קשה לסרב מבחינתנו – אספו אותו אל הספריה שלכם, עבור יום גשום בו תרצו להתנסות במשהו קצת אחר ושונה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר בחנות של GOG

גרסת ה-Nintendo 64 הייחודית של Doom האגדי הושקה לראשונה ב-GOG בגרסה נטולת הגנות קבצים מכל סוג שהוא במסגרת מיזם מבצעי הקיץ הנוכחי – עם מחיר מבצע מצחיק 1.33 דולר או פחות מ-5 שקלים לאחר קיצוץ של 75 אחוזים מן המחיר המומלץ.

לחצו כאן למעבר אל הכותר בחנות של GOG

יצירת המופת The Witcher 3: Wild Hunt, בגרסת Game of the Year המלאה עם צמד חבילות הרחבה גדולות ואיכותיות לא פחות מפרק הבסיס, זמינה במחיר חסר תקדים של 10.68 דולר, או 37 שקלים לערך עבור פוטנציאל לעשרות רבות של שעות משחקיות משובחת עבור כל אלו שאיכשהו פספסו את כל ההזדמנויות לכך מאז ההשקה ב-2015 ועד היום.

לחצו כאן למעבר אל הכותר בחנות של GOG

כותר התפקידים הייחודי מבית קאפקום, Dragon's Dogma (בגרסה יחד עם חבילת ההרחבה שלו Dark Arisen), אשר יזכה להמשך המיוחל שלו אי-שם במהלך השנה הבאה לאחר יותר מעשור של המתנה מצד מעריצים אדוקים, מוצע במחיר 5.44 דולר או כ-19 שקלים לערך.

לחצו כאן למעבר אל הכותר בחנות של GOG

לצד יצירות בודדות במחירים קורצים יש גם חבילות משולבות נהדרות – כמו למשל חבילת אסטרטגיה וטקטיקה שכוללת את Hard West בגרסת האספנים שלו, את אנתולוגיית המשחק Cossacs יחד עם צמד חבילות ההרחבה שלו ואת Krush Kill ‘N Destroy 2: Krossfire, יחד ב-4.99 דולר או 18 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל החבילה בחנות של GOG

חבילת משחקי Serious Sam מקיפה (אך לא שלמה) עם צמד פרקי The First Encounter ו-The Second Encounter הקלאסיים הממכרים, הספין-אוף Serious Sam's Bogus Detour והפרקים המודרניים Serious Sam 4 ו-Serious Sam: Siberian Mayhem מוצעת בעבור 35.31 דולר, שהם 120 שקלים בקירוב, בתור פינוק עבור אלו שהזדמן להם להתנסות בסדרה בשלב כזה או אחר ורוצים להשלים את הפערים במכה אחת כעת.

לחצו כאן למעבר אל החבילה בחנות של GOG

לפני סיום, ראוי לציין גם את Daggerfall Unity שמהווה רימייק מודרני (יחסית) במנוע ה-Unity הפופולרי עבור The Elder Scrolls 2: Daggerfall משנת 1996, שמאפשר לגלות מחדש את העולם המאסיבי של טמריאל עם שכבות צבע ומשחקיות חדשות – חינם לגמרי, ועם חבילת מודים נבחרים שמותקנים מראש בפנים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-GOG

3,500 כותרים נוספים בהנחות של עד 90 אחוזים תוכלו למצוא ברשימה המלאה של החנות הדיגיטלית בקישור להלן. שופינג מוצלח!

לחצו כאן למעבר אל עמוד מבצעי הקיץ השלם בחנות של GOG