רגע לפני הסוף: מבצעי משחקים אדירים נוספים ב-Steam • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

רגע לפני הסוף: מבצעי משחקים אדירים נוספים ב-Steam

יומיים לפני שמיזם מבצעי הקיץ הגדול של חנות הגיימינג מסתיים – יש לכם הזדמנות אחרונה לקבל הרבה במחיר מועט

עדיין נותר לכם קצת כסף זמין, בתוספת לרצון להעשיר את הספרייה הדיגיטלית שבחשבון ה-Steam שלכם? יש לכם עוד יומיים בלבד לפעול וליהנות ממבצעי הקיץ של חנות המשחקים הגדולה – ואנחנו כאן בכדי לסייע לכם בכך כמובן. קניות נעימות.

משחק ההישרדות המצמרר והמעולה The Forest, שיצא מתוכנית ה-Early Access והושק במלואו לפני כמה חודשים, מוצע בהנחה עם מחיר של 49.54 שקלים חדשים.

Divinity: Original Sin, ללא ספק אחד ממשחקי התפקידים הטובים ביותר של העידן הנוכחי, נמכר בגרסת ה-Enhanced Edition המשודרגת במחיר של 44.98 שקלים חדשים, עם הבטחה לעשרות ואולי גם מאות שעות משחק מרתקות.

Divinity: Original Sin – Enhanced Edition

משחק הפעולה-אימה מבית בת׳סדה, The Evil Within 2, שמהווה שיפור חשוב לעומת קודמו, ניתן לרכישה בעבור 102 שקלים חדשים.

משחק הניהול וההישרדות הייחודי Frostpunk, שהושק לצד שבחים גדולים רק לפני כמה חודשים, יכול להיות שלכם בעבור 94.3 שקלים חדשים.

Frostpunk

כותר הפעולה המהולל והמשובח Bayonetta, שהגיע ל- סוף כל סוף בשנה שעברה, נמכר במחיר מציאה של 28.2 שקלים חדשים.

חלומו הרטוב של כל חובב חומרה מושבע, Building Simulator שיתכן לכם לבנות את מערכת החלומות המשוכללת ביותר מבלי לקום מהכסא, נמכר במחיר מוזל במעט של 62.85 שקלים חדשים.

Building Simulator

כותר הקרבות Tekken 7, שזכה לגרסת מחשבים אישיים איכותית וראויה, זמין ב-40 אחוזים בלבד ממחירו המקורי, 70.8 שקלים חדשים.

House Flipper, הלהיט המפתיע שיתן לכם לשפץ (וגם להרוס) בתים כאוות נפשכם, זמין במחיר של 59.16 שקלים חדשים.

House Flipper

כותר הפעולה המאסיבי Shadow of War, שהפך מוצלח עוד יותר עם ביטול מערכת המיקרו-עסקאות שלו שכיוונה לרכישות גדולות נוספות בכסף אמיתי, זמין בשליש מהמחיר – 76.48 שקלים חדשים.

משחק הפעולה וההתגנבות בעולם פתוח Metal Gear Solid 5, בגירסתו המלאה והשלמה, נמכר במחיר נמוך במיוחד של 52.5 שקלים חדשים, שהופך אותו למומלץ עוד יותר מבעבר.

Red Faction: Guerilla הקלאסי הנהדר שמאפשר לכם לשבור ולפוצץ כמעט כל דבר על פני כוכב המאדים, אשר הושק רק עתה בגרסה מודרנית משופרת תחת השם המחייב ReMARStered Edition, זמין בחצי מהמחיר המומלץ, 36.97 שקלים חדשים בלבד.

Faction: Guerilla – ReMARStered Edition

לסיום, תוכלו לרכוש את חבילת המשחקים השלמה של , עם Portal, Half-Life ו-Counter Strike, במחיר כולל של 56.47 שקלים חדשים ל-19 כותרים שונים, גדולים וקטנים. תיהנו!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים המלא

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close