ראש בראש: הנה הן דרישות המערכת של Dark Souls 3 ושל הכפיל העיקרי שלו • HWzone
גיימינג

ראש בראש: הנה הן דרישות המערכת של Dark Souls 3 ושל הכפיל העיקרי שלו

הפרק השלישי בסדרה המצליחה של From Software וגם התואם מבית קאפקום, Dragons Dogma, מקבלים דרישות חומרתיות רשמיות לגירסאות ה-PC

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אם אתם אוהבים משחקים מאתגרים ומלאים במפלצות, החודשים הקרובים אמורים להיות חיוביים מאוד בשבילכם עם Dragon's Dogma: Dark Arisen, משחק ההרפתקאות-פעולה של קאפקום שנוחת סוף סוף במחשבים האישיים לאחר כשלוש שנות בלעדיות בקונסולות, ובעיקר עם Dark Souls 3 שמבטיח לספק אקשן מאתגר ומלוטש יותר מאי פעם. האם המערכת שלכם תוכל להתמודד עם הצמד-חמד הזה? התשובות לפניכם.

על מנת להפעיל את Dragon's Dogma, שמיועד להתחיל להימכר דרך פלטפורמת הסטים ב-15 בינואר, תזדקקו לכל הפחות למערכת מבוססת חלונות ויסטה או מערכת חלונות עדכנית יותר (אין ציון אודות הדרישה לגירסת 64 ביט, או שלא), מעבד Core i5 660 של אינטל או מקביל לו, זכרון RAM של 4GB, כרטיס מסך מדגם HD 5870 ומעלה ו-22GB של נפח פנוי. דרישות צנועות בהחלט, לפי כל המדדים.

ddda

בכדי להפעיל את המוצר בצורה מיטבית, תידרשו לספק מפרט מתקדם (הרבה?) יותר, עם מעבד Core i7-4770K של אינטל, זכרון RAM של 8GB או יותר וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 760 או טוב יותר, וכן – אנחנו מודעים לעניין המוזר שדרישות המינימום כוללות כרטיס של AMD, בעוד הדרישות המומלצות מתייחסות דווקא לכרטיס של .

השוואה בין Dark Arisen עבור הקונסולות (מלפני כמה שנים) ל-Dark Arisen העדכני עבור ה-PC

Dark Souls 3, שינחת בסטים ב-12 באפריל 2016, ידרוש מערכת מינימום עם מעבד Core i3 2100 של אינטל או מעבד A8-3870 של , זכרון RAM של 8GB, כרטיס מסך מדגם GeForce GTX 465 או מדגם Radeon HD 6870 ומערכת חלונות 7, חלונות 8.1 או חלונות 10 בגירסאות ה-64 ביט, ומערכת מומלצת המצויידת במעבד FX 8150 של או במעבד Core i7 2600 של אינטל, זכרון RAM של 8GB וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 750 או מדגם HD 7850.

ddda1 ddda2

ראוי לציין כי דרישות המערכת של Dark Souls 3 מגיעות ממקור רשמי אך פורסמו בטעות, לכאורה, ועשויות להשתנות במורד הדרך, כשיפורסמו בשנית קרוב יותר למועד ההשקה הרשמי.

בסך הכל נראה כי מדובר כאן בשני משחקים שלא יזדקקו למערכות החדשות והיקרות ביותר בכדי לפעול כראוי, אם כי כמו שכבר למדנו הרבה מאוד תלוי באיכות ההמרה של הכותר, כך שאת המסקנות שלנו נשמור לשבועות שאחרי ההשקות.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close