צפו: מצב משחק מגוף ראשון מפיח חיים חדשים ב-The Witcher 3 (עודכן)

הכתבה המקורית: האם הקסם שעבד עם Grand Theft Auto 5 יוכל להצליח גם במשחק התפקידים המשובח? אתם מוזמנים לצפות ולשפוט בעצמכם

אחד המאפיינים המפתיעים שסייעו למשחק הפעולה המגה-מצליח GTA 5 לשמור על תחושה טרייה כשהגיע למחשבים האישיים ולדור הקונסולות החדש, שנה (ושנה וחצי במקרה של ה-PC) אחרי שהושק במקור, היה היכולת לשחק גם מגוף ראשון – אשר הפכה את האקשן לאישי וסוחף יותר, והתחבבה כמעט מיד על חלק בלתי מבוטל מקהל השחקנים.

כעת, חובב מודינג פולני חרוץ העונה לכינוי SkacikPL מתיימר לעשות מעשה דומה עבור משחק נהדר אחר – The Witcher 3, והוא מתכנן לעשות זאת לגמרי בכוחות עצמו.

ערוץ ה-YouTube של הבחור מלא בסרטונים מתוך משחק התפקידים (שגם יוצריו וחומר המקור של המותג מקורם בפולין, אגב) שמתעדים כל מיני יצירות שונות ומשונות – אך נראה כי 'מוד הגוף הראשון' הטרי שלו הוא ההצלחה המשמעותית ביותר עד כה, עם קרוב ל-200,000 צפיות בתוך כמה ימים, לעומת כמה מאות או כמה אלפי צפיות בודדות בסרטונים האחרים בערוץ.

המוד הייחודי נמצא עדיין בחיתוליו, עם מגוון באגים ויזואליים וחזרה למצב צפייה סטנדרטי בעל לחימה – אך התוצר הוא בכל זאת מרשים מאוד, ומרגיש כאילו The Witcher 3 עובד להיות חלק ממשפחת משחקי The Elder Scrolls הנודעת. אין ספק שנראה עבודה נוספת על היכולת המעניינת הזו – כאשר נראה שהמגיבים כבר מצאו פסגת השאיפות עבור הכותר, שתהיה תמיכה במשקפי מציאות מדומה (ובגוף ראשון לריאליזם מירבי, כמובן).

wowi

תמונת קונספט שמציגה את הדרך בה 'מצב גוף ראשון' מלא ותקין עשוי להרגיש ולהיראות ב-The Witcher 3

אתם מוזמנים לצפות בסרטונים המדוברים ולהחליט בעצמכם – האם מדובר כאן על הקונספט המושלם, או על שעשוע סתמי ולא הרבה מעבר לכך.

https://www.youtube.com/watch?v=zjVW01hdNZ4

https://www.youtube.com/watch?v=R-VYLjsCDqk

עדכון: נראה שהמוד המעניין הזה זמין כעת להורדה והתקנה בחינם לכל דורש. יש עדיין לא מעט מגבלות ובעיות בשל כך שהמשחק לא באמת תוכנן לגוף ראשון, אבל זה בהחלט משהו שעשוי לעניין את כל מי שחש שהוא כבר מיצה את The Witcher 3 בגירסתו הסטנדרטית.

https://www.youtube.com/watch?v=61u-HtMJke0