עכשיו זה רשמי: משחק הפעולה האיכותי של סגה מגיע ל-Steam

בהתאם לרמזים וההערכות, Vanquish ינחת בשוק ה- בעוד עשרה ימים, ובאיחור של כשבע שנים

זה התחיל עם תמונה קטנטנה שלא ממש ברור לנו איך מישהו שם אליה לב, המשיך עם עוד מספר טיזרים שהיה קשה להתעלם מהכוונות שלהם – וכעת אנחנו מקבלים אישור רשמי: המשחק Vanquish מצטרף אל Bayonetta ומגיע לשוק ה-, כבר בסוף החודש הנוכחי.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


משחק הפעולה שיאפשר לכם להחליק ברחבי המפה תוך כדי שאתם יורים כמעט בכל דבר שזז יותאם למחשבים בידי המפתחת המקורית PlatinumGames ובסיוע של חברה נוספת ואלמונית למדי בשם Little Stone Software, כשההבטחה היא לגירסה משודרגת ויזואלית שתתמוך בטכנולוגיות מודרניות כדוגמת תצוגת וקצב תצוגה בלתי מוגבל לתמיכה באמצעי תצוגה מתקדמים.

עוד משחק מלוטש ומשופר שיעורר רגשות נוסטלגיים אצל שחקני הקונסולות? אנחנו מחזיקים אצבעות

דרישות המערכת החומרתיות של המשחק הן סבירות למדי, כמצופה ממשהו שמקורו בדור הקונסולות הקודם שמרגיש פרימיטיבי ממש בהשוואה לרכיבי המחשבים האישיים המודרניים, וידרוש מהמשתמשים 4 ג׳יגה-בייט של זכרון RAM, נפח אחסון פנוי של 20 ג׳יגה-בייט, מעבד Core i3 כפול ליבה של אינטל או מקביל לו מ- וכרטיס מסך מדגם HD 5670 או GTX 460 כמינימום.


סגה מציעים הנחה לאלו שירכשו את צמד הכותרים החדשים-ישנים, אך אנחנו מרגישים שמחיר בסיס של 15 דולר, או אפילו 10 דולר לכל כותר, היה מוצדק וקורץ כאן הרבה יותר

הדרישות המומלצות להפעלת המשחק באופן מיטבי מורכבות מ-8 ג׳יגה-בייט של זכרון דינאמי, מעבד Core i5 מרובע ליבות של אינטל בתדר 3.4GHz ומעלה או מקביל לו מ- וכמו כן כרטיס מסך מדגם GeForce GTX 660 Ti או מדגם R9 270 – הכל בתוספת למערכת מגירסה 7, גירסה 8.1 או גירסה 10 בתצורות 64 ביט.

עכשיו אנחנו כבר די בטוחים כי זה רק עניין של זמן עד שנראה גם את Bayonetta 2 מקבלת המרה ל- ולמחשבים האישיים בכלל

Vanquish יושק רשמית ב-Steam ב-25 במאי, עם תג מחיר נדרש של 20 דולר אשר יהיה זהה לזה שאיתו הושק המשחק Bayonetta לפני כחודש – כאשר אלו שכבר רכשו את כותר הפעולה בכיכובה של המכשפה שחורת השיער יוכלו לקבל הנחה של 25 אחוז לרכישתו של המשחק החדש, כך ששניהם יחד יעלו 35 דולר בסך הכל. שווה, או אולי מיותר לגמרי להמשיך ו"למחזר" כותרים שכאלה מהעבור? בואו לספר בתגובות.