עולם הגיימינג בהלם: GTA V ל-PC נדחה, שוב • HWzone
גיימינג

עולם הגיימינג בהלם: GTA V ל-PC נדחה, שוב

בפעם השניה בששת השבועות האחרונים, גרסת ה-PC לאחד מהמשחקים הטובים ביותר בעשור האחרון, V, נדחית – הפעם בקרוב לחודש נוסף

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


גרסת ה-PC למשחק V נדחתה בפעם השלישית, מה-24 למרץ ל-14 באפריל

כי כמובן, זה היה חייב לקרות לפחות עוד פעם אחת. בהודעה רשמית במגזין האינטרנטי "Newswire" של החברה , הודיעה Rockstar על דחיה נוספת בהשקה הרשמית של אחד מהמשחקים המצופים ביותר של השנה ל-PC (שהכניס מעל 800 מליון דולרים ביום ההשקה הראשון), GTA V. המשחק, שכבר זמין לקונסולות ה-PlayStation 3 ו-Xbox 360 מה-17 לספטמבר 2013 ולקונסולות ה-PlayStation 4 וה- מה-18 לנובמבר של שנה שעברה, נדחתה בפעם השלישית מתאריך ההשקה הראשון שנקבע לגרסת ה-PC, שהיה אמור לצאת עם הגרסה לקונסולות החדשות של וסוני.


על פי ההצהרה הרשמית של חברת Rockstart בנושא: "אנחנו מתנצלים בפני שחקני PC ברחבי העולם שהחלו כבר לספור את הימים לקראת ההשקה הרשמית של V למחשב, אך מעט יותר זמן דרוש להבטיח שהמשחק מלוטש ברמה הגבוהה ביותר שניתן ושניתן יהיה להשתמש ב- Online ובאפשרות ה-Heists מהיום הראשון להשקה".

עם ההודעה מעצבנת זו, גם מציינת כי משחקון ה-Heist, המאפשרת לארבעה שחקנים לשחק יחדיו ברשת במשימת פשיטה מורכבת, יהיה זמין כבר בעשירי לחודש מרץ המתקרב, המהווה חצי נחמה לשחקני ה- הלהוטים להשיג את ידם על אחד מהמשחקים הטובים ביותר מהתקופה האחרונה.

ככה או ככה, מספר גדול של שחקנים מרחבי העולם מחכים ל-GTA V להגיע סוף כל סוף ל-PC. חברת Rockstar אומנם עדיין מצהירה בשחקים אלו לגלות הבנה ולעזור לה למצוא ולפתור באגים ותקלות שעשויות להופיע עם תמיכה בפלטפורמה חדשה זו על ידי המשחק, מצב שעלול רק להחמיר את דעת הקהל על החברה.

האם המשחק ידחה בפעם הרביעית? רשמו לנו את דעתכם בתגובות!



תגיות
Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך