עוד שיטה לנצל את הדולר הנמוך: חגיגות בלאק פריידיי בחנות המשחקים של EA Games

אחת מחנויות הגיימינג האחרונות ברשת שעדיין מאפשרות לישראלים לבצע רכישות בדולרים ללא תרגום אוטומטי לשקלים עם עמלה גבוהה כלולה חוגגת – ויש סיבות טובות לשקול להצטרף אליה

קצת אחרי החנות המקוונת האישית של יוביסופט (Ubisoft), מגיע גם תורה של המפתחת והמפיצה EA Games לקבל בברכה את הבלאק פריידיי לשנת 2021 עם הנחות מקיפות בערך של עד 88 אחוזים – ובמחירים משתלמים במיוחד בחלק בלתי מבוטל מן המקרים תודות לחולשתו של הדולר (בו מתומחרים הכותרים לגולשים מישראל) לעומת השקל. תהנו!

FIFA 22, שנותר ללא מתחרים אמיתיים השנה עם שינוי הגישה הכושל של קונאמי וסדרת PES, זמין בקרוב למחצית ממחיר ההשקה שלו – 32.39 דולר בלבד לגרסת הבסיס או 43.19 דולר לגרסה האולטימטיבית, שהם 105 שקלים ו-135 שקלים בקירוב (ובהתאמה).

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר בחנות ה-Origin

FIFA 22

משחק ההרפתקאות והפלטפורמה המעניין Lost in Random, שהושק גם הוא רק לפני כמה חודשים ואף זכה לתגובות חיוביות למדי עם לא מעט שחקנים שרואים בו מעין המשך רוחני ל-American McGee's Alice, זמין בעבור 17.99 דולר לאחר קיצוץ של 40 אחוזים ממחירו המלא – בין 55 שקלים ל-57 שקלים בתלות בעמלות ההמרה הזמינות לכם.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר בחנות ה-Origin

Lost in Random

משחק הרפתקאות ופלטפורמה נוסף בהפצתה של EA שזכה השנה להרבה כבוד והערכה הוא It Takes Two, המיועד עבור צמד שחקנים (ניתן לשחק על אותה מערכת או באופן מקוון, אך לא ניתן לשחק באופן עצמאי), שנמכר עכשיו עם תג עלות של 22.31 דולר, במקום 39.99 דולר במקור – הנחה של 44 אחוזים ומחיר של 69 שקלים או 70 שקלים בתלות בעמלות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר בחנות ה-Origin

It Takes Two

כותר התפקידים והפעולה הנהדר Star Wars Jedi: Fallen Order זמין כעת במחירו הנמוך ביותר עד היום, רק 13.31 דולר למהדורת הבסיס שלו או 16.64 דולר למהדורת הדלוקס עם מספר בונוסים דיגיטליים בתוכה. בין 41 שקלים ל-52 שקלים, בתלות בבחירה שתעשו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר בחנות ה-Origin

Star Wars Jedi: Fallen Order

גם כותר הפוטבול התורן של EA לשנת 2021-2022 זמין במחיר מוזל – אפילו יותר מהמחיר של FIFA למעשה. רק 26.99 דולר לגרסת הבסיס של Madden 22 ו-35.99 דולר למהדורת ה-MVP המורחבת, שהם 84 שקלים לערך ו-113 שקלים לערך בהתאמה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר בחנות ה-Origin

Madden 22

המהדורה המחודשת המוצלחת של Need for Speed: Hot Pursuit מהשנה שעברה זכתה לקיצוץ גדול של 70 אחוזים במחירה, וזמינה כעת ב-8.99 דולר בלבד, במקום 29.99 דולר לפני כשנה. 27 שקלים עד 29 שקלים ויש לכם גישה לצמיתות לפצצת נוסטלגיה נאה של עולם המירוצים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר בחנות ה-Origin

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Edition

פיסת נוסטלגיה רצינית נוספת שזמינה ב-8.99 דולר או פחות מ-30 שקלים היא Command & Conquer Remastered Collection, עם צמד משחקי אסטרטגיה מפורסמים מאמצע שנות התשעים בגרסאות מודרניות ראויות שמצליחות לתת את הכבוד המתבקש למקור (לשם שינוי).

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר בחנות ה-Origin

Command & Conquer Remastered Collection

המהדורה האולטימטיבית השלמה של Titanfall 2, אחד מכותרי הפעולה הטובים ביותר מהשנים האחרונות שבהחלט לא מקבל את מלוא ההערכה לה הוא ראויה, נמכר במחיר זעיר של 7.19 דולר בלבד, או 23 שקלים בקירוב – ויש גם את הגרסה הסטנדרטית שזולה בכמה שקלים עם תמחור של 6.29 דולר (אם אתם ממש חייבים לחסוך כל אגורה אפשרית).

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר בחנות ה-Origin

Titanfall 2

עשרות דילים נוספים ממתינים לכם במכירה זו – ובקישור להלן תוכלו למצוא לבחון את כולם באופן עצמאי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם בחנות ה-Origin