adplus-dvertising

עוד לא מאוחר להשתדרג: משחקים חינמיים חדשים מדי יום ב-Epic Games Store

חמישה ימים אחרונים של מיזם הדילים הלוהט מתחילים עכשיו – עם כותר איכותי במיוחד שכבר הוצע חינם בפלטפורמה בעבר

אנחנו ממשיכים לספק לכם עדכונים יומיומיים על המשחקים החינמיים שמוצעים בפלטפורמת הגיימינג הדיגיטלית מבית Epic Games, עם ספירה לאחור של חמשת הימים אשר נותרו בשנת 2021 עם חמשת המשחקים שעוד נותרו בקנה, לפני שחוזרים אל המנהג הקבוע "הפשוט" עם חלוקות ללא תשלום מדי שבוע.

מעכשיו ועד לשעה 18:00 לפי שעון ישראל מחר (יום שני, ה-27 בדצמבר), המשחק החופשי התורן הוא אחד מהלהיטים הגדולים ביותר של 2019 – כותר הפעולה העל-טבעי Control, מבית יוצרי Max Payne ו-Alan Wake. המשחק הזה הוצע בחינם ב-EGS מוקדם יותר השנה, אז מדובר בהזדמנות נוספת לאלו שחלמו ופספסו את הרכבת בסיבוב הקודם.

אלו שכן דאגו לקפוץ על ההזדמנות עוד קודם יוכלו לנצל את הזמן הנוכחי בכדי להשתדרג אל החוויה העלילתית המלאה, על ידי רכישת ה-Season Pass עם צמד ההרחבות של המשחק במחיר מוזל של 23.18 שקלים בלבד, לאחר קיצוץ של 60 אחוזים מהמחיר המומלץ המקורי.

יש לכם את מהדורת הבסיס? פנקו את עצמכם בחבילות ה-DLC המוצלחות במחיר קורץ

לחצו למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Control

עדכון 1: היום חוזרים אל גזרת האינדי, עם משחק אקשן-הרפתקאות חביב למראה בשם Mages of Mystralia, שהושק לראשונה בשנת 2017 ונושא תג מחיר מומלץ מקורי של 67.95 שקלים אותו אתם לא נדרשים לשלם כרגע, כמובן, רק עד שעה 18:00 לפי שעון ישראל מחר, יום שלישי ה-28 בדצמבר.

לחצו למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Mages of Mystralia

עדכון 2: עכשיו בתפריט החינמי – משחק הפאזלים והסימולציה ההומוריסטי Moving Out, בו יהיה עליכם (לבד או יחד עם חברים במצב מקוון) להשלים שלל משימות הובלה עם מינימום, או מקסימום, נזק לציוד בתהליך. מהדורת הבסיס זמינה ללא עלות במקום תג עלות מקורי של 92.95 שקלים, כאשר יש גם צמד חבילות DLC שניתן לרכוש – ללא הנחה כלשהי בשלב הזה, לצערנו.

לחצו למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Moving Out

עדכון 3: אנחנו מתקרבים במהירות אל סופו של המבצע הנהדר הזה, אך בינתיים ניתן להתנחם בזרועות אחד מהחקיינים המוצלחים ביותר של סדרת Dark Souls, שמבצע המרה נאה של המשחקיות המאתגרת והאווירה האפלה והמסתורית מתלת-מימד לדו-מימד – Salt and Sanctuary, משנת 2016 במקור, אשר מוצע במחיר מלא של 60.95 שקלים בימים כתיקונם. אם תאהבו את מה שתראו ותחוו, כנראה שתשמחו לגלות כי פרק המשך בשם Salt and Sacrifice נמצא בשלבי פיתוח מתקדמים, בדרך להשקה מתוכננת במהלך השנה הקרובה.

לחצו למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Salt and Sanctuary

עדכון 4: הגראנד פינאלה של המבצע הזה הגיע – והוא אכן גרנדיוזי כמצופה, עם חלוקה של כל טרילוגיית Tomb Raider המודרנית המוערכת בעת ובעונה אחת, עם כל התוספות האפשריות.

Tomb Raider המאותחל המקורי מ-2013, שהחייה בהצלחה רבה את אחת מהדמויות המפורסמות ביותר שיש לעולם הגיימינג להציע, נמצא כאן בגרסת Game of the Year השלמה שלו.

לחצו למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Rise of the Tomb Raider שהמשיך את הדרך ב-2016 נמצא כאן גם הוא, במהדורת Twenty Year Celebration עם מספר חבילות תוכן עלילתיות.

לחצו למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Shadow of the Tomb Raider, שהשלים את הקו העלילתי הספציפי ב-2018 (ושלח את הדמות למעין תקופת צינון נוספת), זמין ב-Definitive Edition שלו, יחד עם שבעה שלבי DLC מאתגרים ושלל תוספות ציוד דיגיטליות.

לחצו למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

יחד, מדובר בחלוקה עם שווי רשמי של מעל ל-300 שקלים – והחדשות הטובות הן שהפעם לא תהיו מוכרחים למהר בצורה קיצונית, משום שכל השלושה יוצעו לא רק ליממה אחת אלא לשבוע שלם, עד ליום חמישי ה-6 בינואר בשנה החדשה.

נאחל לעצמנו עוד הרבה חלוקות חינם איכותיות ויוקרתיות לא פחות בשנה האזרחית החדשה!