סרטון המשחקיות החדש של Mirrors Edge Catalyst ישאיר לכם טעם של עוד

3 תגובות

פרק ההמשך לאחד מהמשחקים המקוריים ביותר מבית EA בעשור האחרון כובש את תערוכת Gamescom עם סרטון משחקיות טרי בן חמש דקות

במפיצה EA ובמפתחת DICE ממשיכות ההכנות להמשך עבור אחד המשחקים הכי פחות מוערכים שלהם מאז ומעולם – Mirror's Edge Catalyst, אשר יקח אותנו חזרה אל עולם עתידני של פארקור ותזמונים מושלמים. כעת אנחנו מקבלים סרטון משחקיות רשמי ארוך, שממחיש לנו כי כל מה שאהבנו ב-Mirror's Edge הראשון (שהפך למעין משחק קאלט, בעל קהל מעריצים נאמן) נמצא גם פה, ונראה מלוטש וחד עוד יותר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Mirror's Edge Catalyst ללא ספק מצליח לשחזר את המראה החזותי ה"נקי" והבלתי רגיל שאיפיין גם את Mirror's Edge המקורי, אך עם זאת מציע מגוון סביבות וצבעים עשיר הרבה יותר לעומת קודמו, בו שלטו צבעי הלבן, האדום והכחול באופן כמעט בלעדי. Catalyst הוא משחק שפשוט כיף לצפות בו, ומזכיר לנו במידה מסויימת את יצירת המופת של וואלב, Portal.

כאלה דברים עוד לא ממש ראינו בסדרה עד עתה
כאלה דברים עוד לא ממש ראינו בסדרה עד עתה

בניגוד ל-Mirror's Edge המקורי, בו היה נסיון לא ממש מוצלח לשלב גם משחקיות ירי מגוף ראשון בין כל הסגמנטים של הריצה והפארקור, ב-DICE הודיעו מבעוד מועד כי ב-Catalyst לא תוכלו להרים מהרצפה ולירות איתו, גם אם מאוד תרצו בכך. במשחק כן יהיו אלמטנים של קרבות, אך אלו מיועדים להוות חלק אשר ישתלב במומנטום התנועה שתזדקקו לבנות לאורך המשחק.

סרטון המשחקיות הנהדר, שהפך עד מהרה לאחד מהמדוברים ביותר ברחבי הרשת, מצטרף אל הסרטון העלילתי אותו הציגה לנו EA לפני קצת יותר מחודשיים, בו קיבלנו קצת רקע עבור מה שישמש כפריקוול לכותר המקורי, שיסביר לנו איך גיבורת המשחק פיית' הגיעה להיות הלוחמת ב'אח הגדול' שהיא.


Mirror's Edge Catalyst יגיע אל החנויות ב-23 בפברואר 2016, עבור מחשבים מבוססי וקונסולות הדור הנוכחי של ומיקרוסופט.

קישורים נוספים