סימולטור חדש ופופולארי: חיו כמו עז • HWzone
גיימינג

סימולטור חדש ופופולארי: חיו כמו עז

הסימולטור שתמיד רצינו ולא ידענו – איך לחיות חיי עז! איך לנגוח, לאכול עשבים, ולרוץ ולקפץ ככל שנרצה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כאשר פיתחו בחברת CoffeeStain Studios את הדמיית חיי העז שלהם, הם עשו זאת כאתגר במסגרת פסטיבל בן חודש והצליחו מעל למצופה, כאשר המשחק המשעשע קיבל הרבה יותר עניין ותשומת לב מאשר המשחקים המסחריים של החברה (סדרת משחקי Sanctum המתמקדים באסטרטגיה והגנה על בסיסים)!


המשחק החדש מפגין גרפיקה מלוטשת למדי, פיסיקה של בובת סמרטוטים (Ragdoll) ומטרות כגון אכילת עשב (המזכה בנקודה אחת), ונגיחה בחפצים למרחק (1000 נקודות לנגיחה מוצלחת).

אתם משחקים עז מנקודת מבט של גוף שלישי, ולמרות שבמשחק קיימים בני אדם הם אינם מרכזיים למטרות המשחק, ופשוט מהווים חלק מהתפאורה החיה.

עז אורבנית

דרך אגב, זוהי אינה הדמיית חיי עיזים הראשונה – קיים גם משחק אינדי (בפיתוח שאינו קשור לנוכחי) המיועד להדמיה של חיי עיזים במכלאה – שמטרתו ליטוף החיות.

הסרטון שהחברה שחררה באתר צבר מעל ל-2 מיליון צפיות במהלך השבוע שעבר מאז שוחרר, מספר שעובר בהרבה את זה של הסרטונים של שאר המשחקים של החברה גם יחד!

העז מסתדרת בצורה טובה גם באיזורים כפריים

בינתיים המשחק קיים רק בגרסת אלפא לא מהוקצעת, והעז במשחק מבוססת על גולש סקי, ו"מתנהגת" בצורה מוזרה ביותר כאשר מנסים לעשות דברים כמו טיפוס על מגדלים תלולים וסולמות.

הפופולריות הגדולה שלה זכה סרטון היוטיוב עוררה גם תגובות מעניינות בלשון ההמעטה – חוואי שלח הודעה למפתחת המשחק שבה התלונן על האלימות המופגנת כלפי העז המסכנה ש"חוטפת" מכות לכל אורך המשחק מחפצים שונים ומכוניות. המפתחים ענו לו שהעז לא ניזוקה תודות למנוע הפיסיקלי של המשחק שמאפשר לעז להתנער ולהתאושש מכל מכה.

ייתכן כי אנשים מחפשים גיוון ממשחקי הירייה מגוף ראשון ושלישי, וזו הסיבה לפופולריות המפתיעה. או שאנשים פשוט אוהבים עיזים, וטבע, והחיבור בינם לבין המחשב האישי הביא משהו חדש ומעניין.

האם תמיד רציתם לשחק עז? ספרו לנו בתגובות! תגיות

5 תגובות

  1. אני מת שיהיה כזה של כלב רחוב
    אני מת שיהיה כזה של כלב רחוב

  2. משחק טוב לסטלה
    שאתה מפיל כמה ראשים בבאנג
    אתה לא תלך לשחק קול אוף דיוטי
    אתה תשחק חיי עז!!!

כתיבת תגובה

Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך