סיבוב פרסה: EA Games מחזירה את משחקיה הגדולים אל Steam • HWzone
גיימינגכתבות נבחרות

סיבוב פרסה: EA Games מחזירה את משחקיה הגדולים אל Steam

המפיצה האמריקאית הגדולה מחליטה לסיים את הבלעדיות של יצירותיה לפלטפורמת ה-Origin האישית שלה, ואפילו לא פוסלת שיתופי פעולה עם חנות ה- בהמשך

הפלטפורמה של ספגה לא מעט מכות בתקופה האחרונה, כשהמתחרה הצעירה והחצופה שלה Epic Store הצליחה "לחטוף" מידיה לא מעט כותרים בולטים משמות גדולים עם הסכמי בלעדיות יוקרתיים ונתח נמוך יותר מהיקפי המכירות הכלליים – אך יתכן שהרע ביותר כבר מאחוריה, וכעת האימפריה של וואלב (Valve) תצליח לחזור לעצמה ולהוכיח ליוצרים כי היא האפשרות הבכירה בתחום. בינתיים, יש לה לקוחה חוזרת אחד גדולה ומשמעותית – EA Games, שתחזור להציע את כותריה העדכניים גם בחנות של וגם בחנות ה- במקביל.

Star Wars Jedi: Fallen Order המבטיח יהיה המשחק הטרי הראשון של המפתחת והמפיצה אשר יושק ב-Steam במקביל להשקה שלו ב-Origin, בעוד פחות משבוע, ואחריו צפויים להגיע גם כותרים כמו FIFA 20, Unravel 2, The Sims 4 ו- V לשירות – כאשר הזמינות הכפולה לא רק תהיה נוחה יותר לצרכנים שמעדיפים לקבץ את כלל הכותרים שבבעלותם בספריית ה- שלהם עם כל המאפיינים החברתיים המפותחים שבה, אלא גם תכפיל כנראה את ההזדמנות לראות והנחות עבורם.

הראשון בתור – ואחריו יבואו עוד רבים וטובים, כנראה

ב-EA עובדים על להוסיף אפשרות למשחק משותף בין שחקנים ב-Origin לבין שחקנים ב-, אך הבהירו כי לא ניתן להעביר שמירות בין הגרסאות וכמו כן שלא תהיה אפשרות להפעיל באופן חינמי משחק בפלטפורמה הנגדית לאחר שנרכש בפלטפורמה מסויימת. מאכזב יחסית, אך אנחנו נהיה מוכנים לקבל את החסרונות היחסיים הללו עבור הגמישות והזמינות המוגדלת המבורכת של המשחקים.

EA לא מתכננת לזנוח את בעתיד הנראה לעין, אבל כנראה הגיעה למסקנה שתוכל להגדיל את הכנסותיה אם תשתף פעולה עם המתחרות

Apex Legends, להיט הפעולה המקוון החינמי של EA, יהיה עוד כותר שיוצע גם דרך הפלטפורמה של – ויהיה מיוחד בכך שלא ידרוש חשבון Origin ייעודי ואת הקליינט של EA Games מתוקן על מערכת המחשב שלכם, אלא יוכל לפעול במלואו דרך ושירותיה המקוונים. זו עוד בשורה משמחת ומסקרנת, ומי יודע – אולי יבוא יום בו כל משחקיה של EA יוכלו לפעול ב- במנותק משירותי שגיימרים רבים סולדים מהם גם כיום.

ל-Apex Legends יש כבר 70 מיליון שחקנים רשומים בכל הפלטפורמות, והמספר הזה עשוי להמשיך ולצמוח במהירות בתקופה הקרובה

שינוי הגישה המשמעותי הזה לא מוגבל רק ל-, כך נראה, כאשר בכיר ב-EA לא פסל שיתוף פעולה גם עם החנות המקוונת של ביום מן הימים במסגרת ראיון שנערך איתו. כל עוד לא מדובר כאן על עוד עסקאות בלעדיות שנויות במחלוקת שיתרחשו מאחורי הקלעים, אנחנו לא נתנגד.

גם זה שיתוף פעולה שיהפוך למציאות עוד מעט?

תגיות

3 תגובות

  1. לא יודע מה אני מרגיש לגבי זה, מצד אחד הנוחות, מצד שני אני רוצה שבטים יגיעו לאשפתות על החזירות שלהם.
    הייתי נותן להם ללקק את הרצפה עוד קצת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close