נוסטלגיה לקראת ההשקה: כלל משחקי סדרת Half-Life זמינים חינם • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

נוסטלגיה לקראת ההשקה: כלל משחקי סדרת Half-Life זמינים חינם

חברת מעוניינת להבטיח כי כמה שיותר שחקנים יתרגשו ויתעניינו בהשקתו של כותר ה-VR המעניין Half-Life: Alyx – ותאפשר לכולנו לחוות את היצירות הקודמות בסדרה המופתית ללא תשלום כלל במהלך החודשיים הקרובים

בחודש מרץ הקרוב תחזור לחיינו סדרת Half-Life הדגולה לאחר מעל לעשור של תרדמת – עם משחק חדש שיהיה זמין רק לבעלי משקפי .

במפתחת וואלב (Valve) משוכנעים ש-VR הוא העתיד ומוכנים לקחת סיכונים בכדי להמחיש זאת לכולם, אך עם זאת קשה להתעלם מכך שמדובר באתגר מסחרי לא פשוט בכלל: סביר להניח כי מספר בעלי משקפי המציאות המדומה קטן משמעותית ממספר המעריצים הכללי של סדרת משחקי הפעולה אשר היו שוקלים לרכוש את Half-Life: Alyx אילו היה זמין גם בפורמט קלאסי של עכבר, מקלדת ומסך. במילים אחרות, בעלת הבית של פלטפורמת זקוקה לכל טריק שיש לה בשרוול בכדי לסייע ל-Alyx להפוך לסיפור הצלחה – ועכשיו היא חושפת את הג'וקר שלה.

משחקים חינם לכולם! למשך פרק זמן נדיב של כחודשיים

בחברה הכריזו כי כל הפרקים הראשיים בסדרת Half-Life, החל מהקלאסיקה המקורית משנת 1998 (והגרסה המעודכנת קלות שלה בהתבסס על מנוע ה-Source), דרך Half-Life 2 האגדי ו-Episode 1 עם Episode 2 שהמשיכו אותו, וכלה במשחקי הספין-אוף Half-Life: Blue Shift ו-Half-Life: Opposing Force – כולם יהיו זמינים להורדה והתקנה חינם לגמרי למשתמשי פלטפורמת ה- עד ליום שבו יושק Half-Life: Alyx באופן רשמי.

Half-Life: Alyx בדרך להפוך ללהיט הגדול ביותר עד היום של תחום הגיימינג במציאות מדומה? זה משהו שיהיה מעניין מאוד לגלות בעתיד הקרוב

כל מי שעוד לא הזדמן לו להתנסות בכותרים הפופולריים האלו, וכל מי שמעוניינים בתזכורת של האירועים וההתרחשויות עד כה (אחרי הכל, חלפו כבר 13 שנים מאז הפרק הרשמי האחרון), יכולים לעשות זאת עכשיו מבלי לשלם אגורה – ואז להחליט האם הם מעוניינים ברכישת Alyx המתקרב, עם מחיר של 202.45 דולר לאחר הנחה של 10 אחוזים. הצעה שווה במיוחד, או שזה לא יהיה מה שיציל את הכותר שבדרך? בואו לדבר על זה בתגובות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד משחקי Half-Life השלם ב-Steam

תגיות
Back to top button
Close
Close