משחק משובח בהפתעה: Bayonetta זמין כעת במחשבים האישיים • HWzone
גיימינג

משחק משובח בהפתעה: Bayonetta זמין כעת במחשבים האישיים

ההלצה של חברת מתחילת החודש מסתיימת בהשקה חגיגית של משחק הפעולה המשובח בפלטפורמת ה-Steam

אחת מההלצות המקוריות שליוו אותנו ברשת ב-1 באפריל 2017 הגיעה מחברת סגה (Sega), שהשיקה משחק "חדש" ופרימיטיבי במיוחד תחת סדרת Bayonetta אותה היא מפיצה – לראשונה ב-, עבור פלטפורמת ה-, לאחר שבעבר כותרים אלו היו שמורים עבור הקונסולות הסלוניות בלבד.

כל המטרה של אותו משחק בסגנון רטרו הייתה להכווין את אוהדי המותג אל אתר ובו ספירה לאחור לתקופה של כעשרה ימים, שהביאה אותנו להעריך כי לאחר שהזמן יאזול נזכה לגלות תאריך השקה למוצר ממשי כלשהו – אך לא ציפינו לגלות, למען האמת, שהספירה לאחור הייתה למעשה אל עבר ההשקה בפועל, במקום להכרזה על מועד.

ההשקה הזו ב-1 באפריל הייתה בדיחה, כמובן – אבל גם פתיח למשהו גדול ומשמעותי הרבה יותר

וכך, ב-11 באפריל 2017, הושק לו כותר הפעולה המסוגנן, המאתגר והמוזר Bayonetta למחשבים האישיים, כשבע שנים אחרי שהושק לקונסולות ה-PlayStation 3 וה- 360, וכשנתיים וחצי אחרי שגם חובבי החומרה מבית זכו לחוות אותו בגירסה עבור ה- U.

Bayonetta הוא משחק פעולה מגוף שלישי שלא אחת זכה לכינוי כ-'Devil May Cry בגירסה נשית', שמתרחש במיקום בדיוני באירופה ועוסק במלחמתה של מכשפה עתיקה ורבת עוצמה בכוחות האופל במטרה להיזכר בעברה וגם להציל את היקום בתהליך – הכל במסגרת אקשן חסר מעצורים ומסוגנן מאוד, שמעניק לשחקנים 'ציונים' על ביצועיהם בכל שלב ושלב בדרך אל המטרה.

סגה ו-PlatinumGames הצליחו לעשות את מה שלא פוגשים בכל יום בשוק המשחקים – המרה ראויה ובשלה באמת עבור עולם המחשבים

תג מחיר רשמי של 20 דולר אולי אינו זול במיוחד עבור כותר שהושק במקור בתחילת שנת 2010, אך בהתחשב בכך שמדובר בגירסה האולטימטיבית של המשחק, עם תמיכה ברזולוציות רחבות וגדולות של עד 4K ובקצב ריצה של 60 פריימים בשנייה שאר נשאר יציב בחלק גדול מהמקרים ועבור מגוון שילובי חומרה שונים מההווה וגם מהעבר הלא רחוק – מעידים על כך שנעשתה כאן עבודת ליטוש מכובדת וראויה לציון, שהופכת את העלות להוגנת באופן יחסי, לפחות עבור שמרגישים כי יש טעם להעניק תמיכה והערכה לחברות שמשקיעות בהמרת כותריהן לפלטפורמות חדשות, ולא משתמשות באופציה זו בתור שיטה להרוויח כסף קל במינימום עבודה.

צפו לקרבות מול בוסים ענקיים שלא דומים לשום דבר אשר ראיתם במשחקים אחרים

כעת, המעריצים מחזיקים אצבעות לכך שההשקה המוצלחת עבור Bayonetta המקורי תספק תיאבון וסיבה טובה עבור סגה ועבור המפתחת היפנית המפורסמת PlatinumGames להביא למחשבים האישיים גם את כותר ההמשך, Bayonetta 2, שהושק בשנת 2014 באופן בלעדי לקונסולת ה- U וזכה למחמאות ושבחים גדולים אפילו יותר מהפרק הראשון – גם הוא עם תמיכה בשליטה באמצעות מקלדת ועכבר ועם טקסטורות משודרגות, כמובן.

בזמן שסדרת Devil May Cry נמצאת בחופש כבר יותר מארבע שנים – Bayonetta כאן כדי למלא קצת מהחלל שנוצר

מתכננים לנסות את Bayonetta, או שהוא לא ממש מעניין אתכם? בואו לספר לנו בתגובות.

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close