משחקי באטלפילד, FIFA ו-Dragon Age בהנחות בחנות ה-Origin כעת • HWzone
גיימינגצרכנות

משחקי באטלפילד, FIFA ו-Dragon Age בהנחות בחנות ה-Origin כעת

הפלטפורמה המקוונת של EA מציעה כמה מכותריה הבולטים של המפיצה בהנחות של עד 60 אחוזים

במידה ועדיין שמורה לכם פינה חמימה בלב למשחקיה של המפיצה האמריקאית EA Games, ובעיקר לפלטפורמת ה-Origin שלה שנדרשת להפעלה של רובם, כנראה שתשמחו לשמוע כי נותרו עוד כמה ימים של מחירי מבצע נאים לרגל סוף השנה האזרחית, במסגרתם ניתן לקבל כמה מהכותרים העדכניים ביותר שלה.

לא כל המבצעים המוצעים ב-Origin כרגע משתלמים, אך יש כמה שבהחלט ראויים לציון: FIFA 16 העדכני בעבור 36 דולר (או יורו, בתלות באיזור שממנו מוגדרת כתובת ה-IP שלכם), FIFA 15 הוותיק יותר ב-15 דולר/יורו, 4 בעבור 10 דולר/יורו בלבד, או בעבור 20 דולר/יורו לחבילת ה-Deluxe שלו, Hardline הטרי עם תג מחיר של 15 דולר/יורו, משחק הפעולה Titanfall בגירסת ה-Deluxe שלו במחיר של 10 דולר/יורו, וגם משחק התפקידים Dragon Age: Inquisition ב-20 דולר/יורו, או ב-30 דולר/יורו לגירסת ה-Game of the Year שכוללת גם את כל תכני ה-DLC שלו. אם אחד מהמשחקים האלו מסקרן אתכם, עכשיו זו הזדמנות טובה להשיג אותם מבלי לקרוע את הכיס.

oorr

גם המשחק המוביל של המפיצה לשנת 2015, Star Wars Battlefront, הוצע בהנחה של כ-33 אחוזים במסגרת מיזם המבצעים הנוכחי – אם כי כרגע נראה שהוא חזר למחירו המלא, לצערנו. מי שבכל זאת מעוניין לרכוש את Battlefront יכול לעשות זאת כעת דרך פלטפורמת ה-Green Man Gaming, שתספק מפתח להורדת והפעלת המשחק דרך , בעבור 45 דולר במקום 60 דולר, שמהווים הוזלה של כ-25 אחוזים בעלות.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close