מראה מיוחד, משחקיות קלאסית: המשחק Prodeus מחפש משקיעים • HWzone
גיימינג

מראה מיוחד, משחקיות קלאסית: המשחק Prodeus מחפש משקיעים

משחק פעולה חדש ושאפתני המפותח בידי צמד יוצרים נכנס אל הישורת האחרונה של פרוייקט הקיקסטארטר שלו, לאחר שכבר הבטיח את הסכום המינימלי הנדרש

מכורים למשחקי סדרת Doom ודומים להם, וחשים שאין מספיק כאלו בעידן המודרני של כותרי הפעולה המלחמתיים ויצירות הבאטל רויאל השונות והמשונות? הכירו נא את Prodeus – שמרגיש כאילו הסטייל והגישה של אמצע שנות התשעים מעולם לא עזב אותנו.

Prodeus הוא משחק פעולה מגוף ראשון שנוצר בידי צמד מפתחים עם היסטוריה עשירה הכוללת עבודה על כותרים מסדרת , מסדרת , דום בגרסת 2016 המוצלחת שלו וגם Uncharted – שהחליטו לצאת לדרך עצמאית תחת השם Bounding Box ולהתמקד במה שמדבר אליהם יותר מכל עם סגנון רטרו-מודרני מעניין ואלים עד מאוד.

Prodeus מציע משחקיות שמזכירה מאוד את סדרת כולה באמצעות מפות משחק גדולות ומסובכות שאותן צריך לתור מקצה מקצה בחיפוש אחר מפתחות הגישה אל השלב הבא וסודות שונים שפזורים בהן, כל זאת בקצב תזוזה מהיר ועם אינספור אויבים לחסל מעבר לכל פינה – כאשר גם המראה מהווה שילוב בין הישן לחדש עם אלמנטים מסויימים בעיצוב תלת מימדי מודרני ואחרים מפוקסלים באופן מכוון לקבלת תחושת הנוסטלגיה המתבקשת. לשחקנים תהיה אפילו יכולת להגדיר האם הם רוצים לראות אויבים במודלים תלת מימדיים מודרניים או בגרסאות דו-מימדיות (Sprites) כמו בעבר.

מעין שילוב בין דום 2 לדום בגירסת 2016 – עם נסיון לקחת את החלקים המוצלחים ביותר מכל אחד מהמשחקים הללו ולצאת לדרך חדשה עם פוטנציאל להמשכיות בעתיד

המשחק עתיד להיות זמין הן למחשבי חלונות, הן למחשבי MacOS והן למערכות לינוקס וכמו כן גם לקונסולות ה-, ה- 4 וה- Switch – ללא שום תוכניות לבלעדיות עבור חנות משחקים זו או אחרת וללא תוכניות לתוספי DLC בתשלום לאחר ההשקה (אך עם תוכניות להמשך תמיכה והוספת תכנים עד שנת 2021). הכותר יוצע בפורמט Early Access עבור המחשבים האישיים כבר לקראת חודש ספטמבר 2019, עם תוכנית להשקה רשמית ומלאה גם ל- וגם לקונסולות במהלך שנת 2020.

המשחק יכלול גם עורך מפות – שיאפשר לכל השחקנים ליצור ולשתף בקלות את היצירות שלהם בהתבסס על הכלים והאלמנטים שיהיו קיימים בגרסה הרשמית

היוצרים של Prodeus פצחו בקמפיין מימון בפלטפורמת הקיקסטארטר (Kickstarter) עם מטרה להשיג 52,000 דולר עבור המשחק – מטרה שלשמחתנו הושגה כבר, כאשר סכום המימון ניצב כעת על 87,000 דולר מ-2,300 משקיעים שונים. רוצים גם? השקעה של 20 דולר תספק לכם גישה למשחק הן עבור מחשבים אישיים והן עבור אחת מהקונסולות הנתמכות לבחירתכם – ונותרו עוד שלושה ימים להשקעה במיזם המסקרן, כאשר במידה וסכום המימון יחצה רף של 100,000 דולר עד אז נזכה לראות תוספת של שלבים נוספים בגרסה המלאה. מה דעתכם? בואו לספר בתגובות!

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר בקיקסטארטר

תגיות

2 תגובות

  1. לא רואה עניין במשחק הזה…
    יש לדום מודים שנראים יותר טוב.
    Brutal Doom Black Edition לדוגמה

  2. מעולה! יש גם את Strafe המצויין, שוּטר הרוגלייק שמעביר בצורה נפלאה את ההרגשה של משחקי הירייות משנות התשעים.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close