מקצה שיפורים נוסף: Deus Ex Mankind Divided נדחה בחצי שנה • HWzone
גיימינג

מקצה שיפורים נוסף: Deus Ex Mankind Divided נדחה בחצי שנה

הכותר החדש בסדרת המפוארת שהיה אמור להגיע אלינו בפברואר הקרוב מתוכנן להיות מושק כעת רק בחודש אוגוסט, במטרה לספק תוצר מלוטש ואיכותי עוד יותר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


יותר ויותר מפתחות ומפיצות בעולם המשחקים מבינות, כך נראה, שבאמת אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני – ודחיית השקה של מספר חודשים עדיפה לעומת השקה של מוצר אשר אינו עומד בסטנדרטים המתבקשים.

מי שמצטרפת כעת אל הטרנד היא Square Enix, אשר מודיעה כבר עכשיו ש-Deus Ex: Mankind Divided, כותר הפעולה-תפקידים העתידני שימשיך את עלילותיו של אדם ג'נסן, לא יושק ב-23 בפברואר 2016 – אלא ב-23 באוגוסט 2016 (בהנחה שלא נקבל דחייה נוספת, כמובן).

mmnk2
ימשיך להתחבא עד אוגוסט 2016

במכתב לגולשים המפתחים טוענים שהם גאים בתוצאה שלהם גם עתה, אך משוכנעים שתוספת של חצי שנה תאפשר לספק ליטוש, שידרוג ושיכלול שיהפכו את Mankind Divided למשחק טוב עוד הרבה יותר.

מדובר בדחייה שנייה בפרופיל גבוה שמגיע אלינו מ-Square Enix לאחרונה, זאת לאחר שגם Hitman החדש נדחה בכארבעה חודשים – על מנת לספק מוצר איכותי יותר, כמובן.

העולם של פראג 2029 (המיקום המרכזי בו עתיד להתרחש Mankind Divided) זקוק לעוד זמן הבשלה
העולם של פראג 2029 (המיקום המרכזי בו עתיד להתרחש Mankind Divided) זקוק לעוד זמן הבשלה

דחיות כאלה הן ללא ספק מאכזבות עבור המעריצים האדוקים וגם עבור סקרנים ממוצעים, אך אנחנו מאמינים באמת ובתמים כי ברוב המקרים ההמתנה הנוספת תהיה שווה את זה, כשהמשחק מגיע מוכן ובשל היותר כבר מהרגע הראשון שלו, ולא רק לאחר כמה סבבים של טלאי Zero-Day למיניהם. מסכימים איתנו או שלא ממש?

תזכורת – לזה אנחנו ממתינים, ועד עכשיו זה נראה מבטיח עד מאוד


תגיות

2 תגובות

  1. לפחות נראה שיצרניות המשחקים לומדות (או מנסות ללמוד) מטעויות העבר ולהמנע משיחרור פורטים גרועים למחשב.
    כמעט כל מה שיוצא כרגע הוא פורט לא מוצלח, כאילו שוק הPC לא שווה יותר את ההשקעה, רק קונסולות שלא מסוגלות להריץ משחקים אפילו בFHD שוות את ההשקעה מהסיבה הפשוטה ששם הפיראטיות לא הורגת את הרווחים.

  2. תומך.
    אין לי בעיה שידחו את זה.
    כל עוד אנחנו מקבלים מוצר ברמה גבוהה כמו שמגיע למשחק הזה אין לי בעיה שידחו את זה גם לסוף 2016.
    עדיף מאשר להוציא חצי משחק ואז מליון פאצ'ים.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close