גאוני או יומרני? מיקרוסופט מכינה הרחבת 'מהיר ועצבני' למשחק המירוצים שלה • HWzone
גיימינג

גאוני או יומרני? מיקרוסופט מכינה הרחבת 'מהיר ועצבני' למשחק המירוצים שלה

בצעד מפתיע ומבורך, חבילת הרחבה חדשה למשחק המירוצים Forza Horizon 2 שתפתח מיקרוסופט בעצמה תכלול קטעים מעלילת סרטי 'מהיר ועצבני' ליצירת משחק-מבוסס-סרט מעניין במיוחד

022cebbb-0935-49ab-af8a-dce24a924693
משחק המירוץ Forza Horizon 2 בשיתוף פעולה מעניין במיוחד עם סרטי "מהיר ועצבני"

זה עשוי להיות שיתוף הפעולה המעניין ביותר בעולם הגיימינג לתקופה הקרובה. משחק המירוצים המפורסם "Forza Horizon 2" יחלוק את סיפורו של סדרת סרטי "מהיר ועצבני" בחבילת הרחבה מיוחדת שמי אם לא אחראית על כך? ניחשתם נכון, מיקרוסופט בכבודה ובעצמה. ההרחבה, שתצא רשמית לבעלי המשחק בפלטפורמת ה- בחינם בין ה-27 למרץ לשלישי לאפריל (תאריך היציאה הרשמי של הסרט "Furious 7"), כאשר מתאריך זה והלאה תעלה החבילה החדשה עשרה דולרים (כ-40 שקלים).

על פי דיווח מפי סוכנות הידיעות AP, חבילת ההרחבה, בשם "Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious", מתקיימת לפני עלילת הסרט "Furious 7" כאשר על השחקן מוטלת המשימה להביא מספר מכוניות בצרפת אל Tej (שאותו משחק הראפר Ludacris). בכדי לאפשר את חבילת ההרחבה המתקשרת ישירות לסיפור כל סרטי "מהיר ועצבני", ניתן ליוצרי ההרחבה גישה מוקדמת לעלילת הסרט החדש, מה שגם איפשר למכוניות מוכרות מהסרט (כמו ה-Toyota Supra משנת 1998 וה-Plymouth Road Runner משנת 1970) להיכלל במשחק.

שיתוף פעולה זה ניתן לראות בברור עוד יותר בטריילר החדש של חבילת ההרחבה, בה ניתן לראות שחזור מדהים של הסצנה האחרונה מהסרט "Fast Five", בו דום (אותו משחק וין דיזל) וברייאן (אותו שיחק פול וולקר ז"ל) מנהלים מירוץ במורד גבעה תלולה ומפותלת.

תגיות
Back to top button
Close
Close