מוכן לרסק: סרטוני משחקיות חדשים עבור Rage 2

משחק הפעולה המבטיח מאמץ נשקים וגישה מסדרת במטרה לספק לנו עולם פוסט-אפוקליפטי ממכר שלא נרצה להתנתק ממנו – החל מאמצע החודש הבא

תשע שנים חלפו מאז ההשקה של Rage, משחק העולם הפתוח הראשון של סטודיו Id Software הנודע, שפילג את הגיימרים – חלק אהבו את העיצוב והמשחקיות ששילבה יריות ומירוצים ואילו אחרים תיעבו את העולם שהרגיש ריק וחסר ייחוד.


עכשיו אנו נמצאים במרחק שבועות ספורים מההשקה של כותר ההמשך שכמעט אף אחד לא ציפה שיגיע – עם המפתחת השבדית Avalanche Studios (המפורסמת תודות לסדרת Just Cause) שקיבלה את המושכות להוביל את תהליך הפיתוח בסיוע של Id Software וגישה מעודכנת ומרעננת שהופכת את התוצר לבעל אופי שונה בתכלית מהמקור. האם יש כאן את כל המצרכים ההכרחיים לקאמבק אדיר? מוזמנים לשפוט בעצמכם.

סרטוני המשחקיות העדכניים של Rage 2 מציעים מבט על הכותר בגרסה סופית (או קרובה מאוד לסופית), עם סגנון תנועה מהיר שמזכיר מאוד את גרסת 2016 המוצלחת של ומגוון נשקים וכוחות שמיועדים להפוך את הקרבות למרשימים הרבה יותר – כולל ה-BFG המפורסם והעוצמתי שהושאל מסדרת המדוברת. כל זאת מבלי שהזכרנו את כלי הרכב הנוסעים והמעופפים שישמשו לחקר העולם הפתוח של Rage 2, ומצויידים גם הם בכלי בומבסטיים לטובת קרבות מסוג קצת אחר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Rage, או שבעצם Avatar בגרסת משחק? הפרק החדש בהחלט לא זהה לקודמו באף מובן

עלילת המשחק תתרחש כ-30 שנים לאחר מאורעות Rage המקורי, עם עולם גדול יותר שכולל מספר גדול יותר של שבטים שונים וגיבור חדש שיוכל להיות גבר או אשה – וכמה דמויות מפתח מוכרות שיחזרו בגרסה מבוגרת יותר בכדי לספק את הקשר המתבקש לעבר.

מתכננים לרכוש את Rage 2 לפני כולם, מחכים לדעות המקצוענים לפני ההחלטה או מוותרים מראש על התענוג? בואו לדבר על זה בתגובות.