מבצעים גדולים לסוף השנה – גם אצל EA ו-Ubisoft

עוד חנויות משחקים מקוונות מצטרפות אל טרנד ההוזלות המאסיביות – רגע לפני ששנת 2020 מגיעה אלינו 

אחרי שהכרזנו עבורכם את מבצעי המשחקים הטובים ביותר ב-Steam וב-Epic Games Store – מגיע הזמן לשתף גם בדילים הקיימים בחנויות המקוונות הנישתיות מעט יותר, מבית שתיים מהמפיצות החזקות ביותר בתחום. תהנו!

בחנות ה-Origin מבית המפיצה EA Games מבטיחים לנו הנחות של 75 אחוז בעלות, כולל עבור משחקים מודרניים ועדכניים – ואם תחליטו שזה הזמן להתחדש תוכלו לחטוף את FIFA 20 (למשל) בחצי ממחירו המלא, 29.99 יורו במקום 59.99 יורו.

כותר המירוצים Need for Speed Heat, שהגיע אל החנויות רק בחודש שעבר, מקוצץ בכמעט חצי מחיר לרמה של 34.79 יורו, שהם 135 שקלים לערך.

Need for Speed Heat

כותר הפעולה-תפקידים הבולט משנה שעברה, Anthem, שממשיך להתפתח ולהשתפר על אף ההשקה הבעייתית משהו לה זכה, נמכר כעת בעבור 11.99 יורו בלבד – פחות מ-50 שקלים.

Anthem

גרסת ה-Remastered המעודכנת והמלוטשת של כותר המירוצים המהולל Burnout Paradise יכולה להיות שלכם ברבע מחיר – 4.99 יורו בלבד, או 20 שקלים בסך הכל.

משחק הפעולה, מתח והרפתקאות הייחודי A Way Out, גם הוא משנה שעברה, נמכר ב-11.99 יורו במקום 30 יורו בימים כתיקונם.

Battlefield V יכול להיות שלכם במחיר של 15.99 יורו לגרסת הבסיס – או במחיר 29.99 יורו לגרסת Year 2 אשר כוללת את כלל התכנים אשר נוספו לכותר מאז השקתו ועד עכשיו.

 לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-Origin Store

המבצעים בחנות של EA יהיו זמינים עד לסוף השבוע הנוכחי, ב-2 בינואר 2020

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

ב-uPlay Store תמצאו הנחות שונות עבור כותריה הגדולים של חברת יוביסופט (Ubisoft) בעבר ובעיקר בהווה – כאשר גולת הכותרת היא "כפל מבצעים" שיאפשר לכם לקבל מוצר שלישי במתנה ברכישה של שני מוצרים. מדובר בהטבה פוטנצאלית נוספת של עשרות יורו ומאות שקלים, בתלות ביצירות אותם תחליטו להוסיף אל סל הקניות שלכם.

הגרסה השלמה והמלאה של המשחק Watch_ Dogs 2, יחד עם כל התכנים המוספים, נמכרת בעבור 30 יורו שהם 120 שקלים לערך.

גרסה שלמה ומלאה של כותר המירוצים המקוון בעולם פתוח The Crew 2 תהיה שלכם ב-22.5 יורו, או 87 שקלים.

גרסת הזהב המלאה של Assassin's Creed Origins מוצעת אף היא במחיר 22.5 יורו לטובת כל אלו שטרם חוו את אחת מהיצירות המוצלחות ביותר בסדרה המוכרת והפופולרית הזו.

גרסת הזהב השלמה של כותר הפעולה Far Cry 5 זמינה במחיר 22.5 יורו – ואם תחליטו לקחת את הנ"ל יחדיו (The Crew 2, Assassin's Creed Origins ו-Far Cry 5) תוכלו ליהנות מהנחה עסיסית של 22.5 יורו ומחיר סופי של 45 יורו, כ-180 שקלים, לשלושתם.

הגרסה האולטימטיבית השלמה של משחק בניית וניהול הערים העתידני Anno 2205 מוצעת ברבע ממחיר המקורי – 12.5 יורו שהם 50 שקלים.

Anno 2205

הגרסה האולטימטיבית השלמה של כותר הפעולה המקוון The Division 2, שהוצג רק לפני תשעה חודשים, תעלה לכם 24 יורו – במקום 120 יורו (!) במקור.

The Division 2

הגרסה השלמה, עם כלל התכנים והתוספות לאורך השנים, עבור משחק הפעולה והקרבות המצליח For Honor – תהיה שלכם בשליש מחיר של 33 יורו, במקום 100 יורו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-uPlay Store

Ubisoft ממש רוצה שתרכשו יותר ממשחק בודד במסגרת מיזם ההנחות שלה – ומוכנה לספק בונוס משמעותי בשביל לקדם את העניין