ללכת לאיבוד בחלל במחיר של דולר אחד בלבד: מבצעי סוף השבוע ב-Steam

המבצעים העדכניים בפלטפורמת הגיימינג הגדולה ביותר לצלול אל העולם המקוון של סדרת The Elder Scrolls בחינם, ולבנות אימפריה בחלל בעבור פחות מארבעה שקלים

במידה וקראתם את החדשה שלנו אודות חבילת ה-Humble Bundle העדכנית, השתכנעתם, רכשתם אותה, ובכל זאת נשארתם עם חשק לעוד קצת משחקים זולים, ואולי גם כאלו שעוסקים ביקום האינסופי שלנו – מבצעי הגיימינג של כאן בכדי לעזור לכם ולענות על הדרישות.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחת מההצעות הבולטות בסוף השבוע היא להוריד ולהתנסות בכותר התפקידים ההמוני המקוון The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited חינם ללא כסף, מעתה ועד לשעות אחר הצהריים ביום שני הקרוב – מתאים בדיוק לאלו שמעוניינים במשהו חדש להעביר איתו את הזמן בחג השני, כאשר אלו שיתרשמו לחיוב יוכלו גם לרכוש גישה קבועה לעולם האונליין בעלות מוזלת של 10 דולר, במקום 30 דולר (או 30 דולר במקום 50 דולר לגירסת ה-Gold Edition שכוללת ארבע חבילות תוכן מוסף).

The Elder Scrolls Online

בנוסף, כותר האסטרטגיה וחקר החלל (מז'אנר ה-4X, שמוכר בעיקר תודות לסדרת Civilization) המאתגר והמאסיבי Endless Space, אשר הושק במקור בשנת 2012, מוצע לרכישה בחבילה מלאה יחד עם חבילת ההרחבה שלו בעבור דולר אחד בלבד – וזו עלות שממש לא כדאי לפספס עם יש לכם עניין כלשהו, ולו מינימלי, בז'אנר הממכר הזה.

Endless Space

גם כותר בניית פארקי השעשועים המוצלח ביותר שנראה בשוק מאז ימי Rollercoaster Tycoon 2 בתחילת המילניום, Planet Coaster שהושק בסוף השנה שעברה, מוצע למכירה בעלות מוזלת בשליש של 33.75 דולר, ולצידו משחק הבנייה החדש והמרענן Lego Worlds (בכיכובן של אבני הלגו המוכרות היטב לכולנו) שמוצע ב-20 דולר, משחק הניהול והבנייה Project Highrise שנמכר בחצי מחיר עם תג של 10 דולר בלבד, כותר התפקידים החדש של חברת Square Enix שעונה לשם I am Setsuna ומוצע ב-24 דולר ועוד.

Planet Coaster

משחקים מוזלים נוספים שראוי לציין אותם הם כותר הפעולה הטקטי Insurgency שנמכר בחצי מחיר, 5 דולר בלבד, כותר האימה הפסיכולוגי SOMA שהושק בשנה שעברה וזמין עתה בשליש מחיר של 10.2 דולר, כותר הפעולה הייחודי Valley שמוצע ב-8 דולר, משחק הפלטפורמה המאתגר והנהדר Fez שנמכר ב-5 דולר, משחק הפעולה הטקטי בתורות Hard West שמהווה מעין וריאציה ל-XCOM שמתרחשת בעידן המערב הפרוע מוצע בעבור 6 דולר וכותר הפעולה והאימה המסוגנן Betrayer שיכול להיות שלכם בעבור דולר אחד בלבד.

Hard West

כל המבצעים שהוזכרו בפסקאות הקודמות יהיו זמינים עד לשעות הערב ביום שני הקרוב, ה-17 באפריל, אז נצלו אותם בצורה חכמה ומיטבית. גיימינג נעים!