לחימה בחלל, ללא עלות: בואו לקבל משחק חינם ב-Humble Store • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

לחימה בחלל, ללא עלות: בואו לקבל משחק חינם ב-Humble Store

12 שעות אחרונות נותרו לקבלת כותר האסטרטגיה האיכותי Sins of a Solar Empire: Rebellion מבלי להשקיע אפילו שקל אחד – כל שנדרש הוא הרשמה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אוהבים משחקי אסטרטגיה, מתעניינים בחלל האינסופי שמקיף אותנו ובאינספור הכוכבים שנמצאים בו? הדיל הזה הוא כנראה בשבילכם, ולא כדאי לפספס אותו.

אתר המיזם Humble Bundle והחנות Humble Store ממשיך לספק לנו כותרים בחינם מפעם לפעם – בתמורה להרשמה חינמית לשירות במידה וטרם ביצעתם זאת בעבר, וכמו כן הסכמה לכניסה אל רשימת הדיוור המקוונת שלו. נשמע לנו כמו דיל סביר בהחלט בעבור משחק בעל שווי מקורי של 150 שקלים חדשים לפי , אשר נמכר כעת במבצע בעבור 37.5 שקלים.

Sins of a Solar Empire: Rebellion הושק במקור בשנת 2012 ומשלב אלמנטים של משחקי 4X כדוגמת סדרת Civilization הנודעת יחד עם אסטרטגיה בזמן אמת – בצורה מוצלחת למדי, אם לשפוט לפי 92 אחוזים של ביקורות חיוביות ממשתמשים ב- וכמו כן ממוצע ביקורות של 82 מתוך 100 באתר Metacritic.

משחק עמוק שיוכל לספק לכם עשרות שעות של אתגר – חינם אין כסף

הדיל יהיה זמין רק עד שעות הערב היום (יום ראשון, ה-18 בנובמבר), אז אנחנו בהחלט ממליצים להשקיע כמה דקות ספורות מזמנכם ולהוסיף אותו אל הספרייה הדיגיטלית שלכם. בהצלחה!

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצע


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close