לחובבי הנוסטלגיה: החידוש ל-Command & Conquer Renegade נכנס לבטא נוספת

2 תגובות

אחרי שגילינו כי רבים ממכם מתגעגעים לימים הגדולים של Command & Conquer, ובייחוד ל-Generals המהולל, החלטנו להכיר לכם פרוייקט נוסף שמטרתו היא לתת חיים חדשים למשחק הפעולה הראשון והאחרון שהושק במסגרת המותג C&C, אין שם בתחילת שנות ה-2000 כש-EA רק רכשה את המפתחת Westwood Studios, ותכננה להתחיל לפתח ולחלוב את מה שהיה אחד המותגים החזקים ביותר בשוק המשחקים בימים ההם.

Renegade היה לא נורא, אך נשכל במשימתו ולא זכה לשום המשכיות. עם זאת, היו מי שהתאהבו במבט השונה על עולם המשחק העשיר של סדרת C&C – וכיום שואפים להחזיר אותו לחיים כמשחק פעולה מקוון מגוף ראשון ושלישי, עם התבססות גדולה על כלי משלל סוגים. במילים אחרות – RenegadeX הוא באטלפילד בניחוח טיבריאני, וזה נראה נחמד מאוד.


RenegadeX נכנס עתה לבטא פתוחה חמישית במספרה, אשר מוסיפה למשחק שישה רכבים שונים מתוך עולמו של הכותר השני בסדרת C&C, טיבריאן סאן. את המשחק בגירסתו העדכנית תוכלו להוריד בקישור הבא.

חלומו הנכסף של כל חסיד Command & Conquer?
חלומו הנכסף של כל חסיד Command & Conquer?

למרות שהוא נמצא בפיתוח מזה כמה שנים טובות, ל-RenegadeX עדיין אין תעריך השקה מיועד – אם כי נראה שהמשחק יציב ושחיק בהחלט גם במצבו הנוכחי. אז אם אתם מרגישים צורך עז במכת מחץ נוסטלגית, יש לכם כאן הזדמנות מעולה. תהנו!

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון