לחובבי הנוסטלגיה: החידוש ל-Command & Conquer Renegade נכנס לבטא נוספת • HWzone
גיימינג

לחובבי הנוסטלגיה: החידוש ל-Command & Conquer Renegade נכנס לבטא נוספת

אחרי שגילינו כי רבים ממכם מתגעגעים לימים הגדולים של Command & Conquer, ובייחוד ל-Generals המהולל, החלטנו להכיר לכם פרוייקט נוסף שמטרתו היא לתת חיים חדשים למשחק הפעולה הראשון והאחרון שהושק במסגרת המותג C&C, אין שם בתחילת שנות ה-2000 כש-EA רק רכשה את המפתחת Westwood Studios, ותכננה להתחיל לפתח ולחלוב את מה שהיה אחד המותגים החזקים ביותר בשוק המשחקים בימים ההם.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Renegade היה לא נורא, אך נשכל במשימתו ולא זכה לשום המשכיות. עם זאת, היו מי שהתאהבו במבט השונה על עולם המשחק העשיר של סדרת C&C – וכיום שואפים להחזיר אותו לחיים כמשחק פעולה מקוון מגוף ראשון ושלישי, עם התבססות גדולה על כלי משלל סוגים. במילים אחרות – RenegadeX הוא באטלפילד בניחוח טיבריאני, וזה נראה נחמד מאוד.

RenegadeX נכנס עתה לבטא פתוחה חמישית במספרה, אשר מוסיפה למשחק שישה רכבים שונים מתוך עולמו של הכותר השני בסדרת C&C, טיבריאן סאן. את המשחק בגירסתו העדכנית תוכלו להוריד בקישור הבא.

חלומו הנכסף של כל חסיד Command & Conquer?
חלומו הנכסף של כל חסיד Command & Conquer?

למרות שהוא נמצא בפיתוח מזה כמה שנים טובות, ל-RenegadeX עדיין אין תעריך השקה מיועד – אם כי נראה שהמשחק יציב ושחיק בהחלט גם במצבו הנוכחי. אז אם אתם מרגישים צורך עז במכת מחץ נוסטלגית, יש לכם כאן הזדמנות מעולה. תהנו!


תגיות

2 תגובות

  1. זה לא עולה כסף. גם לא גדול מדי כמו משחקי AAA מודרניים. תוריד ותתנסה.
    מה שכן, אם לא גדלת על סדרת C&C Tiberium Dawn (המשחק הראשון לפני Red Alert) ולא שיחקתי ב-Renegade כשהוא יצא, יהיה לך מאוד מאוד קשה להתחבר למשחק.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close