להחטיף לסופרמן ולרסק את באטמן: Injustice 2 נחשף רשמית עם סרטון משחקיות נהדר

3 תגובות

משחק הפעולה בכיכובם של גיבורי עולם הקומיקס של DC חוזר לסיבוב שני ומבטיח שכל פעולה שלכם תהיה בעלת משמעות

פוסט שהודלף לפני כמה ימים הרס במקצת את הקאמבק המדובר הזה, אבל לא נורא: המשחק שמאפשר לכם להציב את כל גיבורי העל המרכזיים של חברת אחד נגד השני לקרבות ברוטאליים חוזר, ומתיימר להיות גדול יותר ומתוחכם יותר.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Injustice 2 נחשף רשמית כעת, כמה רגעים לפני שמתחילה תערוכת E3 לשנת 2016 שבה ללא ספק נקבל עוד פרטים עליו. בינתיים יש לנו סרטון השקה סינמטי מרשים בהחלט (אולי הגיע הזמן ליצור סרטים הוליוודיים של גיבורי על שמבוססים במלואם על CGI?) וגם סרטון משחקיות שנראה נהדר – בתוספת להבטחה להשקה אי שם במהלך שנת 2017, לכאורה רק לקונסולות ה- וה- 4 בינתיים.

אד בון האגדי וסטודיו NetherRealm שלו, שמפתחים את כל משחקי סדרת Mortal Kombat המרכזיים, יהיו אחראים על הפיתוח גם במקרה הזה עבור ו-Warner Bros. Interactive Entertainment – ולפי הסלוגן של הכותר החדש, שבא לידי ביטוי מובהק גם בשני הסרטונים הרשמיים שלו, צפוי לנו הפעם דגש חזק מאוד על שינוי של מאפייני הדמות הנבחרת שלכם בין קרב לקרב, בהתאם לתוצאות האישיות שלכם. הגיבורים ישנו את המראה החיצוני שלהם, ואולי גם את היכולות והמאפיינים שלהם, בהתאם לקרבות הקודמים ולנצחונות או להפסדים של השחקן, אם כי בינתיים אין לנו מידע מוצק ממשי אודות הדרך שבה כל זה יתבטא במשחקיות עצמה.

צפו לעוד עדכונים מאיתנו אודות Injustice 2, ואודות כל משחק חם חדש שיוצג בתערוכת , בקרוב מאוד.

injj

יתכן שגם הפעם נצטרך להמתין כמה חודשים טובים עד להגעתה של גירסת ה-PCavatar
דן
דן

מעניין מתי ילמדו ממשחקי המכות ויעשו local multi player גם במחשב

ilantzur
ilantzur

בחייאת!!!
אין סיבה שבאטמן בכלל יהיה במשחק, עם כל הכבוד לפרנצ'ייז.
אין לו כוחות על ולכן הוא לא באותה הליגה ואין לו סיכוי לנצח אף אחד שם.
ההיגיון בתגובה מתבסס על המציאות שם.

Gutman
Gutman

עם כל הכבוד לרמת ההבנה שאתה חושב שיש לך אתה מדבר שטויות, בטמן ניצח את כל מי שיש במשחק הזה בשלב כזה או אחר בקומיקסים, יותר מזה אומרים שהדמות הראשית היחידה שיכולה לנצח את בטמן מהקומיקסים של DC ו Marvel היא ספיידרמן
תשאל את הרקב גוגל