יוביסופט מחזירה אותנו לימי הביניים עם For Honor • HWzone
גיימינג

יוביסופט מחזירה אותנו לימי הביניים עם For Honor

בזמן שסדרת Assassin's Creed מתקדמת אל ההווה, במפיצה הצרפתית חושפים מותג חדש שיחזיר אתכם אל לב הקרבות של העולם הישן

סדרת המתנקשים הבלתי נגמרת של יוביסופט מתקרבת אט-אט אל המאה העשרים, אך אל תחשבו שזה אומר שההיסטוריה הולכת להינטש – For Honor הוא משחק פעולה (או Hack-and-Slash) ברוטאלי חדש שמיועד למלא את החלל.

המשחק והמותג החדש של חברת הגיימינג הצרפתית הגדולה נחשף גם הוא בהפתעה בתערוכת , ומסתמן כמו הגשמה דיגיטלית לחלומו של כל בן 8: משחק בו אבירים, ויקינגים וסמוראים ילחמו זה בזה, במטרה להוכיח מי הוא הלוחם האולטימטיבי של ימי הביניים.

For Honor יהיה משחק בו מערכת הלחימה הינה העיקר, ותציע שלל אפשרויות שליטה מתקדמות שיאפשרו לכל שחקן להבין ולנתח את מהלכי האויב שמולם במטרה למצוא את נקודות התורפה ולזכות ביתרון טקטי. חשבו על זה כמעין שילוב בין Mount & Blade ל-Chivalry: Medieval Warfare, שארוז בעטיפה נוצצת שמספק מנוע ה-AnvilNext המתקדם של .

מה שהוצג מן המשחק החדש הצליח להרשים את קהל האינטרנט, אך בסופו של דבר כרגע אנחנו עדיין יודעים מעט מאוד על For Honor: מלחמה, ימי הביניים ומשחק מקוון לצד קמפיין לשחקן יחיד. האם יש כאן התחלה של סדרה מצליחה נוספת עבור יוביסופט והמפתחת הנודעת, Montreal?

For Honor מיועד להגיע אל החנויות במהלך שנת 2016, למחשבים האישיים ולקונסולות העכשוויות של ומיקרוסופט. אנחנו נמשיך להתעדכן ולעדכן אתכם בפרטים אודות המיזם המסקרן הזה.

fh4

יוביסופט מנסה את מזלה בז'אנר חדש עבורה

תגיות

3 תגובות

  1. הדבר הראשון שקופץ לי זה:

    Chivalry: Medieval Warfare

    מעניין אם יביא משהו חדש…

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close