חינמיים ב-Steam: הקרבות של Warhammer ובדיחות בין חברים

בואו ליהנות מתקופת נסיון חופשית עם כותר פעולה מיוחד, משחק הומוריסטי שיהפוך לשלכם לצמיתות ושלל מבצעים אחרים בסוף השבוע הנוכחי בחנות הגיימינג הגדולה

סוף שבוע חגיגי נוסף ממתין לכם בחנות של Steam בימים אלו – כולל אלפי מבצעים בתור מה שהפך למעין שגרה עבור הפלטפורמה, וגם צמד הזדמנויות לשחק ביצירות שונות בתכלית ללא צורך בתשלום. תהנו!

כותר הפעולה והפנטסיה מגוף ראשון Warhammer: Vermintide 2, שהושק לראשונה ב-2018, זכה לאחרונה לעדכון (חינמי) נוסף העונה לשם Chaos Wastes לאחרונה ונהנה כעת ממעט יותר מיממה בה ניתן להוריד ולשחק בו מבלי לשלם – וכמו כן גם לרכוש את מהדורת הבסיס בהנחה של 75 אחוזים, עם תג מחיר של 27.73 שקלים בלבד.

אם תרצו לקבל את החוויה השלמה תוכלו לבחור במערך עם 5 חבילות תוכן במחיר של 130.36 שקלים, לאחר הנחה של 56 אחוזים – מדובר בחלק קטן מכלל תכני ה-DLC הקיימים עבור המשחק, אך עם זאת מדובר בכל התכנים המשמעותיים שזמינים, כאשר שאר הדברים עליהם שחקנים מוזמנים לשלם ממיטב כספם הם שידרוגים ויזואליים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Warhammer: Vermintide 2

משחק המילים ההומוריסטי Quiplash, בו עד שמונה שחקנים מתחרים עם תשובות מקוריות ושנונות על שאלות משונות אל מול קהל מקוון אשר יכול להגיע עד ל-10,000 צופים – מחולק חינם לכל דורש לתמיד במהלך היומיים הקרובים, ללא צורך בתשלום של 36.95 שקלים במקור. התאהבתם? ביומיים הקרובים תוכלו גם לרכוש את פרק ההמשך Quiplash 2 InterLASHional במחיר של 22.17 שקלים, לאחר הנחה בשיעור של 40 אחוזים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Steam

Quiplash

הגרסה השלמה של משחק הפעולה המאתגר Nioh, מהיוצרים של משחקי Dead or Alive ושל כותרי Ninja Gaiden המודרניים, זמינה בעבור 56.98 שקלים לאחר קיצוץ של 70 אחוזים מן המחיר המומלץ המקורי. רוצים עוד? גם החבילה השלמה של Nioh 2, אשר הושקה עבור המחשבים האישיים לפני פחות משלושה חודשים (וזוכה עד כה לביקורות טובות אפילו יותר מהחלק הראשון) זמינה עם הנחה – ב-151.96 שקלים במקום 189.95 שקלים במקור.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Nioh 2

משחק חשיבה ופאזלים ייחודי בגוף ראשון בשם Superliminal, עם 94 אחוזי ביקורות חיוביות ממעל ל-7,000 שחקנים שונים אשר מעידות על האיכויות שלו, מוצע עם הנחה של 30 אחוזים כעת – במחיר 51.76 שקלים במקום 73.95 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Superliminal

משחק פעולה והישרדות בעולם פתוח העונה לשם SCUM, עם כמות בלתי נתפסת כמעט של אפשרויות ומאפיינים שנועדו להפוך את החוויה לייחודית וריאליסטית יותר מכותרים מתחרים, זמין בעבור 66.57 שקלים לאחר הנחה של 40 אחוזים – עדיין במסגרת פיתוח פעיל בתוכנית ה-Early Access של הפלטפורמה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

SCUM

משחק הישרדות ואימה מעניין נוסף בשם Green Hell, שכבר הושק באופן רשמי ומלא ונהנה מ-87 אחוזי ביקורות חיוביות מכמעט 25,000 מתנסים שונים, ניתן לרכישה עם הנחה של 30 אחוזים, במחיר של 65.06 שקלים במקום 92.95 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Green Hell