חדשות נהדרות: המשחק Quantum Break בדרכו אל Steam ועם מחיר מוזל • HWzone
גיימינג

חדשות נהדרות: המשחק Quantum Break בדרכו אל Steam ועם מחיר מוזל

אחד המשחקים המרשימים והמתקדמים ביותר בשוק יפסיק להיות בלעדי לחלונות 10 ולחנות של בקרוב

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


באפריל השנה הושק לו Quantum Break, משחק הפעולה החדש של יוצרי Max Payne ו-Alan Wake אשר שילב מעין סדרת טלוויזיה בין פרקי המשחקיות – והגיע אל המחשבים האישיים במקביל להשקה בקונסולת ה-, בתור אחד מהניצנים הראשונים של חברת שהחליטה להעניק ל- מעמד משמעותי יותר בעולם הגיימינג, במקביל לקונסולה הסלונית המצליחה שלה.

עם זאת, בעוד שגירסת ה- של הכותר זכתה לקבלת פנים סבירה בהחלט עם ציון ממוצע של 77 מתוך 100 מהמבקרים ומכירות שהוגדרו כטובות ביותר עבור מותג חדש בדור הקונסולות הנוכחי – גירסת המחשבים זכתה לקבלת פנים קרה הרבה יותר, והסיבה לכך הייתה הבלעדיות שלה למערכת החלונות 10, ובעיקר לחנות האפליקציות האישית של שהגיעה עם מגוון מגבלות תוכנתיות אשר הקשו על הפעלת המשחק בצורה ראויה.

מיקרוסופט הבטיחה וסיפקה כמה וכמה עדכונים ששיפרו את המצב (באופן יחסי) במהלך החודשים החולפים, אך נראה כי הסיפתח המאכזב בכל זאת עשה את שלו – וגירסת ה-PC של Quantum Break מיצתה רק חלק קטן מאוד מקהל היעד הפוטנציאלי שלה, בתור משחק פעולה מודרני ומושקע שכולל כמה פרצופים הוליוודיים מוכרים וגם אוחז במנוע משחק שהוא מהמתקדמים ביותר שקיימים כרגע.

גירסת האספנים של המשחק - שתוצע לכל דורש ב-40 דולר
גירסת האספנים של המשחק – שתוצע לכל דורש ב-40 דולר

עתה, מגיעה בשורה חיובית מאוד לכל מי שדוגלים בשוק משחקים חופשי ופתוח יותר – Quantum Break מפסיק להיות בלעדי לחלונות 10 ולפלטפורמת ה-UWP, ויושק ב-14 בספטמבר גם בפלטפורמת ה-Steam הפופולרית הרבה יותר ובגירסה פיזית בחנויות (שתתבסס גם היא על הפעלה דרך , אך תכלול גם כמה וכמה בונוסים פיזיים כמו פס הקול של המשחק, ספר ודיסק שמתעדים את יצירתו ועוד). בנוסף, כל הגירסאות של המשחק יוצעו לרכישה במחיר רשמי מוזל של 40 דולר, שללא ספק קורץ הרבה יותר ממחיר של 60 דולר שאיתו הוצג לפני ארבעה חודשים.

qbb2

אלה הן דרישות המערכת לגירסה החדשה "והחופשית"
אלה הן דרישות המערכת לגירסה החדשה "והחופשית"

המשמעות היא לא רק המקור שממנו יופעל הכותר, אלא גם התמיכה הכללית בו – גירסת ה-Steam תתמוך הן בתקן ה- 11 והן בתקן ה- 12, ועל כן תוכל לפעול גם במערכות חלונות 7 וחלונות 8 (בגירסאות 64 ביט בלבד) בתוספת לחלונות 10, וגם על חומרה שתמיכתה ב-DX12 היא חלקית. הגירסה המעודכנת של Quantum Break ללא ספק תתמוך גם במגוון רחב יותר של רזולוציות תצוגה ובקצבי תצוגה שונים (כלומר בטכנולוגיות ה- וה-FreeSync), ונראה כי סימן השאלה היחיד שעדיין יש לנו הוא בהקשר לתמיכה במערכים מרובי כרטיסי מסך – משהו שלא נתמך בגירסת ה- Store כלל.

נקווה שגירסת ה-Steam תצליח לספק תמיכה וביצועים טובים יותר
נקווה שגירסת ה- תצליח לספק תמיכה וביצועים טובים יותר

האם עכשיו אתם מתכננים להתנסות ב-Quantum Break, או שזה מקרה קלאסי של 'מעט מדי ומאוחר מדי'? שתפו אותנו!


תגיות

4 תגובות

  1. נחמד שהוסיפו תמיכה לDX11 , זה הכותר הכי כבד ועדכניי שאני מכיר בנתיים.
    וכן הwindows shop זוועתי לגמרי.

  2. המחיר שלו בסטים יהיה זהה למחיר שלו כרגע בחנות של ווינדוס – 40 דולר… כבר כמה ימים שזה המחיר של המשחק.
    מלבד התמיכה במערכות הפעלה נוספות, יהיה הבדל נוסף בין הגירסאות?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close