זהירות: משחקי אסטרטגיה ממכרים במחיר משתלם במיוחד • HWzone
גיימינג

זהירות: משחקי אסטרטגיה ממכרים במחיר משתלם במיוחד

חבילת טרייה מספקת אוסף של כותרים איכותיים מבית המפיצה Paradox Interactive בעשרות שקלים בודדים

לא רק משחקים שמחולקים חינם אין כסף מהווים סיבה טובה להיכנס לביקור קצר באתר ה-Humble Bundle – יש גם חבילת משחקים במחיר מוזל ומשתלם במיוחד שמחכה לכם שם למשך עשרת הימים הקרובים, עם שמונה כותרים מובחרים של חברת Paradox Interactive, בשווי רשמי כולל של יותר מ-200 דולר.

תשלום של דולר אחד ויחיד יספק לכם גישה לשלושה משחקים: כותר בניית הערים Cities in Motion 2, כותר הפעולה-תפקידים שהכי כיף לשחק יחד עם חברים Magicka 2 ומשחק האסטרטגיה Majesty 2 בגירסתו המלאה עם שלוש חבילות הרחבה.

Magicka 2

תשלום של 7.35 דולר, או כ-28 שקלים חדשים, יספק עוד ארבעה כותרים לספרייה שלכם מעבר לאלו שהוזכרו בפסקה הקודמת: כותר האסטרטגיה המהולל Crusader Kings 2 וחבילת DLC שלו בשם The Old Gods, משחק התפקידים הקלאסי Pillars of Eternity ומשחקי האסטרטגיה ההיסטוריים Hearts of Iron 3 ו-Europa Universalis 3, שניהם בגרסאות Complete מורחבות.

Crusader Kings 2

לקינוח תשלום של 12 דולר, כ-42 שקלים חדשים, יוסיף משחק שמיני ואחרון לאוסף – כותר אסטרטגיית החלל העצום Stellaris, שהושק לפני כשנה וחצי.

Stellaris

כלל המשחקים זמינים דרך פלטפורמת למחשבים אישיים, ושישה מהם זמינים גם למערכות מבוססות MacOS X, בעוד שחמישה מהם זמינים להפצות לינוקס שונות שמריצות את התשתית מבית וואלב. שווה בהחלט, כמעט לכל אחד וכמעט עם כל – אז אל תפספסו את הדיל הזה.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close