התנסות חינמית והנחות מרשימות: מבצעי סוף השבוע של Steam

משחקי פעולה ומשחק תפקידים המוני זמינים להורדה ומשחק ללא עלות כלל – בתוספת להנחות גדולות עבור משחקי סדרת Borderlands וכותריה של חברת Activision

סוף השבוע הנוכחי כולל הוזלות עבור לא מעט משחקים גדולים בחנות של פלטפורמת ה- – ואפילו כמה כותרים חינמיים לזמן מוגבל שיספקו לכם דרך נעימה להעביר את השעות הגשומות בהנאה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


יצירת ה-MMORPG הפופולרית Elder Scrolls Online שמונה מעל 10 מיליון משתמשים רשומים ניתנת להורדה והתקנה ללא תשלום כעת, עד ליום חמישי ה-4 באפריל ובמסגרת חגיגות יום ההולדת של המותג עליהן כבר סיפרנו לכם – כאשר מתנסים חדשים שיתאהבו יוכלו גם לרכוש את חבילת הבסיס בחצי ממחירה המלאה, 42.5 שקלים.

משחקי הפעולה Killing Floor 2 ו-Rising Storm 2: Vietnam מבית חברת Tripwire Interactive זמינים גם הם להורדה והתקנה חינמית עד ליום שני הקרוב, ה-1 באפריל – במקביל למחירים מוזלים שמהווים שליש מעלותם המקורית: 36.61 שקלים ו-30.67 שקלים בהתאמה. גיימינג נעים!

Rising Storm 2

לרגל חשיפתו המיוחלת של המשחק Borderlands 3 תוכלו ליהנות מהנחות מאסיביות עבור הפרקים הקודמים בסדרה האהובה והמצחיקה של Gearbox – מחיר של 23.1 שקלים בלבד עבור Borderlands 2 בגרסת Game of the Year המלאה שלו, מחיר של 44.98 שקלים עבור Borderlands: The Pre-Sequel ומחיר של 52.17 שקלים עבור חבילת The Handsome Collection עם שני המשחקים הללו וכל תכני ה-DLC שנוצרו עבורם אי פעם. מרשים בהחלט!

משחק התפקידים הייחודי והמוצלח Kingdom Come: Deliverance זמין בחצי המחיר, 112.47 שקלים – או במחיר 174 שקלים לחבילה שכוללת גם את ארבעת הרחבות ה-DLC שהושקו עבורו בשנה החולפת.

Kingdom Come: Deliverance

משחק המטרוידווניה הנהדר Dead Cells, שזכה לאחרונה לתוספת חינמית בשם Rise of the Giant, זמין בהנחה של רבע ממחירו המקורי – 67.49 שקלים. אל תפספסו!

Darksiders 3 שהושק רשמית רק לפני כמה חודשים זמין גם הוא בחצי מחיר, 112.47 שקלים – ואם תרצו תוכלו לרכוש חבילה שלמה של כל משחקי Darksiders בעבור 141.08 שקלים.

Darksiders 3

משחק ההרפתקאות הבלשי המרשים ויזואלית Sherlock Holmes: The Devil's Daughter מוצע בשבריר ממחירו המלא, 28.49 שקלים בלבד.

משחק הפעולה בגוף שלישי Outcast: Second Contact, שמהווה רימייק ל-Outcast הקלאסי מסוף המילניום הקודם, נמכר ב-25.8 שקלים.

חבילה שלמה עם כל משחקי סדרת Deus Ex וכל התכנים המוספים שלהם מוצעת במחיר זעיר של 39.87 שקלים בלבד.

משחק הפעולה הטקטי המשובח Shadow Tactics: Blades of the Shogun מוצע בפחות מחצי המחיר, 59.98 שקלים.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

לחצו כאן למעבר אל רשימת המבצעים המלאה