התנסות חינמית בארבעה כותרים לפניכם: מבצעי הגיימינג החדשים של Steam

בואו להפיג את השעמום עם עוד סוף שבוע מעניין בחנות הגיימינג, כולל כמה יצירות מסקרנות שתוכלו להוריד ולהתקין מבלי לשלם או להתחייב במהלך היומיים הקרובים

קצת מאוכזבים מכך שאין משחקים חינמיים "אמיתיים" בחנות ה-Epic Games Store השבוע? אנחנו כאן על מנת להציע לכם תחליף טוב כמעט באותה המידע על מנת להפיג את השעמום האפשרי בסוף השבוע הזה – עם ארבעה כותרי פעולה, הישרדות ואסטרטגיה שאפשר להוריד ולנסות מבלי להתחייב אצל המתחרה שמעבר לכביש.

גולת הכותרת במערך ההתנסות החינמי של Steam לסוף השבוע הזה היא כנראה Titanfall 2 הנהדר מבית EA Games ו-Respawn Entertainment, שמחזיק בלא פחות מ-96 אחוזים של ביקורות חיוביות בפלטפורמה בהתבסס על דעות של יותר מ-50,000 שחקנים שונים.

את הכותר ניתן להוריד, להתקין ולהפעיל (נדרש גם חשבון Origin ויישום מותקן של EA לשם כך, ראוי להבהיר) מבלי לשלם במהלך היומיים הקרובים, עד ליום שני (ה-3 במאי) בשעות אחר הצהריים – כאשר פרק זמן זה עשוי להספיק לזריזים ביותר על מנת לחוות את מלוא מצב המשחק העלילתי לשחקן יחיד בחינם. אם בכל זאת תרצו לרכוש את המשחק על מנת שיהיה בספרייה שלכם תמיד, מוטב יהיה להמתין להזדמנות אחרת לשם כך – אין כרגע הנחה משתלמת בחנות של Steam עבור המוצר לצערנו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

לקנות אותו לא ממש משתלם כרגע (אלא אם כן אתם מצטרפים אל שירות ה-EA Play) – אבל אפשר לקבל טעימה חינמית וזה שווה לכל הדעות

לחצו כאן למעבר אל כל הדילים והמבצעים ב-HWzone

משחק אסטרטגיה בזמן אמת ייחודי בשם Iron Harvest, אשר הושק רק לפני כתשעה חודשים ומציע קפיצה אל ציר זמן אלטרנטיבי בו מכונות מלחמה רובוטיות אימתניות לקחו חלק במלחמת העולם הראשונה והאירועים שהתרחשו אחריה – זמין גם הוא להתנסות חינם עד לשעות הערב מחר (ראשון, ה-2 במאי), וכמו כן גם לרכישה בחצי המחיר עם תמחור של 112.47 שקלים לגרסה הסטנדרטית ו-132.47 שקלים למהדורת הדלוקס הדיגיטלית.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Iron Harvest

משחק הפעולה וההישרדות Depth, בו אתם יכולים לשחק הן כבן אנוש והן ככריש רעבתן, זמין להתנסות ללא עלות עד ל-3 במאי וכמו כן לקנייה בעבור 25.88 שקלים בלבד לאחר הנחה של 65 אחוזים מן המחיר המקורי. אם תרצו יותר מהבסיס – תוכלו ללכת על חבילה של ארבעה עותקים מהמשחק לכם ולחברים בתמורה למחיר קורץ עוד יותר של 89.98 שקלים (או 22.49 שקלים לכל עותק), או על החבילה השלמה עם 20 תוספות DLC בתמורה ל-98.71 שקלים לאחר 80 אחוזי הנחה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Depth

לקינוח, כותר פעולה וקרבות אלמוני יחסית בכיכובם של רובוטים ענקיים העונה לשם Override 2: Super Mech League מוצע גם הוא בחופשיות ל-34 השעות הבאות – וכמו כן גם לרכישה לצמיתות בתמורה למחיר מקוצץ של 77.35 שקלים, במקום 119 שקלים במקור.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Override 2: Super Mech League

אלפי כותרים נוספים בהנחות של עשרות אחוזים תוכלו למצוא כמיטב המסורת בעמוד המרוכז הייעודי לכך בחנות של Steam – ממליצים בהחלט להשקיע כמה דקות מזמנכם ולהעיף מבט על הדילים החמים ביותר. תהנו!

לחצו כאן למעבר אל עמוד ריכוז המבצעים בחנות של Steam