הצצה בלתי צפויה ל-Call of Duty החדש: עושים סיבוב פרסה בהשראת המתחרים? • HWzone
גיימינגכתבות נבחרות

הצצה בלתי צפויה ל-Call of Duty החדש: עושים סיבוב פרסה בהשראת המתחרים?

אחרי שסדרת זכתה להצלחה מרשימה כשבחרה לחזור אל העבר, נראה שגם במותג המתחרה מתכננים מהלך דומה שיזכיר לנו איך ומדוע הוא קיבל את שמו

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ב-15 השנים שעברו מאז שנוצרה בתור יורשת עבור סדרת משחקי Medal of Honor שהתמקדה בקרבות ההירואים הרבים של מלחמת העולם השנייה, סדרת Call of Duty הספיקה לקחת אותנו אל ימי המלחמה הקרה, אל העולם המודרני, אל העתיד הקרוב, אל עתיד רחוק ועתיר אלמנטים של בדיוני, אל החלל החיצון, אל כוכבים אחרים, אל הווה של יקום מקביל ואפילו אל אפוקליפסת זומבים – כאשר כל זה נשמע מפתיע למדי, כאמור, עבור מותג שמטרתו המקורית הייתה לספק לנו חוויה אותנטית עד כה שניתן מהמלחמה הקטלנית ביותר שידע המין האנושי.

קל להתחיל "להתפזר" ולאבד כיוון כשישנו לחץ מלמעלה להפיק משחקים חדשים בקצב שנתי ולשמור על היקפי מכירות שוברי שיאים, ולעתים הפתרון לכל העייפות הנוצרת כתוצאה מכך הוא לקחת צעד לאחור ולחזור אל המקורות – בערך כמו שעשתה סדרת בשנה שעברה עם 1, שכנראה הצליח להרשים לא רק את בעלי המניות של המפיצה שלו , אלא גם את אנשי המותג המתחרה.

מאתחלים את המותג?

אם להאמין למספר צילומים של פוסטרים אשר הודלפו לרשת, הפרק החדש בסדרת שיושק לקראת סוף השנה הנוכחית יעשה גם הוא זינוק לאחור, יקבל את הכינוי Call of Duty: WWII – ויתמקד פעם נוספת במלחמה הגדולה ההיא, כשאנחנו מצויידים בטכנולוגיה עדכנית שתאפשר ליצור סצינות קרב בומבסטיות ומאיימות יותר מכל מה שהיה אפשרי בעשור הקודם, באופן טבעי.

המשתמש אשר פרסם את התמונות לרשת מבהיר כי קיבל אותן מגורם אנונימי שהציג את עצמו כמעורב בהפקת הכותר, ועל אף שנראה כי הן תואמות באופן טוב את ההצהרה של בכירי חברת Activision על כך שהם עומדים 'לחזור אל השורשים' של סדרת – כדאי להתייחס לכל העניין במידה מסויימת של ספק. אחרי הכל, יתכן ומדובר, תיאורטית, במצב משחק נפרד חדש שיצטרף אל מוד הזומבים הנודע של הסדרה, אך לא יהווה את המרכיב העלילתי המרכזי בפרק החדש.

משחקי נחשפים רשמית לרוב באיזור חודש יוני, בצמוד לתערוכת הגדולה – האם השנה זה יקרה מוקדם יותר בשל ההדלפה הנוכחית שהורסת את ההפתעה הגדולה?

אם לנתח את מה שרואים בתמונות (או ליתר דיוק בציורי הקונספט) הטריות, נראה שבמפתחת Sledgehammer Games, שהעניקה לנו בעבר את Call of Duty: Advanced Warfare ותהיה האחראית הראשית על הכותר המיועד להשקה בשנת 2017, מתכננים לבצע שחזור דיגיטלי נוסף עבור הקרב המדמם לכיבוש רצועת החוף בנורמנדי בעת פלישת בעלות הברית לאירופה – יותר מעשור וחצי אחרי הגירסה האלמותית שהעניק הכותר Medal of Honor: Allied Assault למאורע הזה, בהשראת הסרט 'להציל את טוראי ראיין'.

אם לתמונות יש קשר ממשי כלשהו למשחק – מצפה לנו כמעט בוודאות קרב הסתערות מאיים על חופיה הכבושים של צרפת

יהיה מעניין לגלות אם כל העניין הזה הוא אכן אמיתי, וכיצד יקבלו זאת הגיימרים שהתרגלו לראות את כסדרה עתידנית עמוסת גאדג׳טים וטכנולוגיות מטורפות. צפו לעוד פרטים ועדכונים במהלך החודשים הקרובים.


תגיות

6 תגובות

  1. אולי הגיע הזמן שהם יפסיקו להפליץ משחק בסדרה כל שנה. הפסקתי לשחק בתענוג הזה כשMW2 יצא והרגיש ממוחזר רצח.

  2. די נמאס מכל המטוסים ונשקים הלא הגיוניים האלה.
    אוהב את הכיון של זה!(כמובן אם הפרסום נכון)

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close