הנחות VIP חדשות זמינות לכולם בחנות ה-Green Man Gaming (עדכון: עוד כותרים)

2 תגובות

עדכון: Green Man צירפה עוד כמה כותרים מעניינים לפינת הדילים שלה – Far Cry 4 הנהדר מוצע בעבור 20 דולר, ולצידו גם Black Ops 2 בעבור 15 דולר, Black Ops המקורי ב-12 דולר ו- Modern Warfare 2 בעלות של 9 דולר. לקינוח, South Park: The Stick of Truth זכה לקיצוץ מחיר קטן נוסף ומוצע עתה ב-10 דולר בלבד – עסקת חובה לכל חובבי הסדרה.

הכתבה המקורית: פינת ה-VIP החינמית בחנות המשחקים המקוונת התעדכנה עם עוד מבצעים נאים על מקס הזועם, South Park: Stick of Truth ואחרים. וגם V זול כעת אפילו יותר עם עלות של 37 דולר

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


המבצעים ב-Green Man ממשיכים. אחרי שראינו את V ואת שאר הכותרים האיכותיים של Rockstar נמכרים בהנחות קורצות, שמאז כבר הספיקו לצמוח במעט מ-20 אחוזים ל-23 אחוזים עם קוד הקופון העדכני '23PERC-AUTUMN-SAVING' (כן, זה אומר ש- V זמין כעת ב-37 דולר, במקום 38.4 דולר) – כעת יש גם כותרים חדשים אחרים שזמינים לרכישה בהנחות גדולות, במסגרת מועדון ה-VIP של החנות.

אז על מה מדובר כאן? משחק הפעולה הטרי Mad Max שזוכה לאהדה גדולה בפלטפורמת הסטים זמין במחיר נמוך במיוחד של 25 דולר בלבד, וכמו כן גם משחק התפקידים ההומוריסטי המשובח של שנה שעברה, South Park: Stick of Truth, זמין בעבור עלות נמוכה של 13 דולר בלבד.

Mad Max הושק רק לפני כמה שבועות, זכה למספר בלתי מבוטל של שבחים מהשחקנים - וכבר זמין במחצית ממחירו המקורי
Mad Max הושק רק לפני כמה שבועות, זכה למספר בלתי מבוטל של שבחים מהשחקנים – וכבר זמין במחצית ממחירו המקורי

מבצעים נוספים תמצאו על The Witcher 3: Wild Hunt אשר מוצע ב-27 דולר, משחק ההישרדות-זומבים ההמוני של סוני H1Z1 שעולה 15 דולר, משחק הזומבים של Zombi שהגיע רק לאחרונה למחשב האישי שעולה גם הוא 15 דולר – ולחובבי הז'אנר, Football Manager 2015 המהולל שזמין בעבור 12 דולר בלבד.

לקינוח, תמצאו גם על שלושה כותרים עדכניים – משחק הפעולה הממכר Killing Floor 2 זמין בעלות של 22.5 דולר, משחק התפקידים האפוקליפטי Bedlam ששואב השראה מהסדרות XCOM ו-Fallout מוצע בעלות של 15 דולר, ומשחק הספורט הייחודי Blood Bowl 2, שמתרחש בעולמו של מותג ה-Warhammer, נמכר ב-33.3 דולר.

gmvp

כל שצריך על מנת לקבל גישה להנחות המדוברות הוא לבצע הרשמה חינמית לשירות ה-VIP של GMG – ולרכוש את הכותרים הקורצים לכם. שימו לב כי הנחות אלו הן בדרך כלל מוגבלות במספר העותקים הזמינים, על אף הפורמט הדיגיטלי, ועל כן מומלץ לממש את ההצעות שקורצות לכם בהקדם, לפני שייגמר.

קישורים נוספים