הזדמנות פז: קונסולת PlayStation 4 Pro במחיר מוזל • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

הזדמנות פז: קונסולת PlayStation 4 Pro במחיר מוזל

מבצעי Days of Play של חוזרים ואמאזון מספקת לנו הנחה קלה עבור הדגם הבכיר של מכונת המשחקים היפנית

עדיין אין לכם 4 בבית? עכשיו יש לכם הזדמנות נדירה משהו להשיג את הדגם המתקדם ביותר של הקונסולה הפופולרית במחיר נמוך מהרגיל – לפחות עד שיסתיים המלאי הזמין.

במסגרת מבצעי Days of Play של סוני שחוזרים גם השנה לרגל תערוכת E3 הגדולה מוצעת ה-PlayStation 4 Pro העוצמתית בגוון שחור ועם פנימי של טרה-בייט במחיר 350 דולר, במקום 400 דולר ברוב ימות השנה – כאשר המחיר המתקבל בתוספת מע"מ ומשלוח הוא 471.12 דולר, עם פוטנציאל להחזר של כעשרה דולרים נוספים מאמאזון אשר יפחית את המחיר עוד קצת.

קונסולה תומכת ו- בירידת מחיר נדירה – שככל הנראה תיעלם במהירות

גם ללא ההחזר המדובר מדובר בעלות סופי של 1,695 שקלים חדשים, לעומת מחירים של 1,900 שקלים ומעלה עבור הקונסולה בארץ במסגרת ייבוא אישי – וכל שנדרש מכם הוא מתאם פשוט מתקע אמריקאי לתקע ישראלי סטנדרטי. שווה בהחלט גם למעוניינים בשדרוג וגם למעוניינים ברכישה ראשונה.

במסגרת מיזם המבצעים ניתן לרכוש גם בקרי DualShock 4 נוספים בשבעה גוונים שונים במחיר של 49.65 דולר, שהם כ-180 שקלים לערך, וכמו כן כמה כותרים בלעדיים גדולים של הפלטפורמה בעלות בסיס של 10 דולר בלבד לכל אחד מהם (מומלץ כמובן לשלב רכישה של כמה יחד או ברכישה עם מוצרים אחרים לחלוקה יחסית של דמי המשלוח): Bloodborne, Uncharted: Nathan Drake Collection, Infamous Second Son, The Last of Us Remastered ועוד.

רוצים בקר נוסף בצבע מעניין? גם את זה ניתן לקבל בהנחה משמעותית

מארז הכולל את משקפי ה-PlayStation VR, מצלמת ה-PlayStation Eye וצמד כותרים נמכרת ב-329.36 דולר, שהם 1,180 שקלים – ומארז הכולל צמד משחקים, משקפי PSVR, מצלמת PS Eye וזוג בקרי PlayStation Move תואמים זמינה בעבור 410.85 דולר, שהם 1,470 שקלים.

קונסולת הרטרו הממוזערת PlayStation Classic נמכרת במחיר 43.8 דולר כולל משלוח – 160 שקלים לערך. שופינג וגיימינג נעים!

תגיות
Back to top button
Close
Close