ההתמכרות הגדולה הבאה ב-Red Dead Redemption מתחילה (עודכן)

עדכון: הבטא של Dead Online החלה באופן רשמי – ואיתה אנחנו מתחילים לקבל סרטוני משחקיות ראשונים שמאפשרים להתרשם מתוספות חדשות כדוגמת מצב יצירת השחקן המפורט באופן ביזארי כמעט, עם אפשרויות לקבוע את מבנה השיניים או כמות הפצעונים שיהיו לגיבור איתו תחלו את המסע המקוון שלכם.

מה דעתכם? ספרו בתגובות.


הכתבה המקורית: רכיב האונליין התחרותי של הלהיט החדש מחברת נכנס אל שלב בדיקות הבטא שלו, לקראת השקה רשמית שתוכל להפוך את ההתמכרות לגדולה אף יותר

לפני כחצי שנה שמענו דיווחים אשר מכתירים את 5 בתור מוצר הבידור המודרני המצליח בכל הזמנים, תודות להכנסות כוללות שחצו רף מטורף של 6 מיליארד דולר – ואין ספק כי חלק גדול מהצלחה זו הוא תוצר של Online, המרכיב המקוון הרשמי הראשון בסדרה שהציע הפרדה מהפרק העלילתי הסטנדרטי והפך ללהיט ענק וממכר בזכות עצמו.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


עדכוני תוכן תכופים ומגוונים, היכולת לשתף פעולה עם דמויות אחרות שמאחוריהן שחקנים בשר ודם ואינספור חפצים שניתן להשיג – כל אלו הביא מיליוני להתמכר ל- Online, ובעיקר דירבנו רבים מהם להשקיע כסף ממשי לקבלת משאבים דיגיטליים מקוונים בתוך עולם המשחק.

עשרות מיליוני שחקנים כבר רכשו את Dead Redemption 2 – וכעת הם מצפים לרגע בו תינתן להם אפשרות לתקשר ולשתף פעולה האחד עם השני

כעת, אנחנו עומדים לראות סוף סוף את הדור הבא של החוויה המיוחד הזו – שיהיה חלק מהמשחק Red Dead Redemption 2 וינסה להבטיח כי הוא ממשיך לצעוד בדרך ההצלחות שסלל לפניו.


Red Dead Online הוא המצב המקוון התחרותי והמסתורי שהרבה נתונים עליו טרם ידועים לנו, שיאפשר לשחקנים ליצור כנופיות עם עד שבעה שחקנים אחרים – ולצאת לשדוד את המערב הפרוע כולו, תוך קרבות, מאבקים ותחרויות מול כנופיות מתחרות כמובן.

לא קיבלנו לכך אימות רשמי בינתיים, אך ניתן לנחש באופן כמעט וודאי שגם ב- Dead Online נראה מיקרו-רכישות מובנות בכסף אמיתי

הבטא של מצב האונליין, שמיועדת ככל הנראה בעיקר בכדי לבחון את המעמסה על שרתי המשחק באופן מדורג ומבוקר, תחל עבור צרכנים מסויימים (אלו שרכשו את ה-Ultimate Edition) כבר ביממה הקרובה, עם תכנון להתרחבות הדרגתית בימים הקרובים עד לפתיחתה לקהל הרחב של כלל בעלי הכותר ביום שישי, ה-30 בנובמבר.

אנחנו לא יודעים כמה Red Dead המקוון באמת יהיה דומה לאקשן המטורלל שמאפיין את Online – אך החודש האחרון היה הלכה למעשה החלש ביותר של זה האחרון, אולי משום שחלק מקהילת השחקנים עברה להתכונן להרפתקאות שמצפות לה במערב הפרוע

עדיין לא ידוע מתי תגיע הגרסה הרשמית הסופית של Red Dead Online שאינה בטא, אך סביר להניח שזה יהיה מתישהו במהלך דצמבר – ומה שחשוב יותר הוא שעתה נוכל לגלות מה בדיוק מציע חלק זה של היצירה, ועד כמה זה אכן דומה ל- Online. אילו הצעות למיקרו-עסקאות בכסף אמיתי אנו צפויים למצוא בפנים? כמה שחקנים יוכלו להתחרות יחד בעולם מקוון בודד? כמה מקיף יהיה רכיב בניית המחנה המובטח לנו? נקווה שכל זה (ועוד יותר) יתגלה בקרוב מאוד.