ההצעה של Razer: כריית קריפטו במחשב שלכם בתמורה לפרסים שבלתי אפשרי לקבל

פוסט משונה של יצרנית הציוד ההיקפי בעל כשל לוגי בסיסי מציע להשתמש בחומרת הגיימינג שלכם על מנת להפיק כסף וירטואלי בתמורה למטבע מיוחד – בו תוכלו להשתמש בכדי לקבל פרסים

יצרנית החומרה והציוד ההיקפי רוצה להחשיב את עצמה כמועדון, אחד שאליו רק גיימרים מטופחים בציוד היקפי מתקדם נכנסים. בדרך כלל מהחדשות אותם אנו שומעים על אנחנו שומעים על עכבר חדש, מקלדת RGB או אולי לפטופ קל משקל לגיימרים רק שהיום חדשה של תפסה אותנו קצת לא מוכנים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הציוץ הזה של עלה היום ובו מציעה החברה לבצע כריית מטבעות קריפטו באמצעות המחשב שלנו עם תוכנה בשם SoftMiner. הכריה תתבצע כביכול בזמן שאנחנו לא משחקים או פעולות חישוביות גדולות.

בתמורה לכך אנחנו יכולים להרוויח מטבעות כסף יחודיות של ולקנות איתם חומרה וציוד היקפי בחנות מקוונת יעודית לדבר הזה. נשמע פשוט למדי, לא?

ובכן, משתמש עשה חישוב ובדק איך מרוויחים מקלדת גיימינג. הרצה של התוכנה יום שלם על חומרה חזקה במשך 560 ימים תהיה מספיק בשביל לקנות מקלדת בשווי 200 פאונד באתר החברה. משמעות הדבר שהרווח ליום עומד על 0.35 פאונד. הקאצ'? תוקפם של מטבעות הינו שנה אחת בלבד, כך שלעולם לא תוכלו לרכוש דבר כזה, מלבד העובדה שתשלמו כנראה יותר בחשבון החשמל. כמובן שהמשתמש לא ציין באיזו חומרה מדובר, לכן אלו מכם שרוצים להיות שפני הניסוי מוזמנים לנסות בקונפיגורציות חומרה שונות.

מנסה ליצור מטבע שיסייע למאמצי הגיימיפיקציה שלה – אך בינתיים לא נראה שזה עובד כך כך

נראה שב- קצת שכחו לעשות חשבון ובעיקר מעוניינם בכריית קריפטו על חשבון אלו שכנראה שכחו לעשות חשבון ולא קראו את התנאים.