הגיע הזמן? Red Dead Redemption מגיע למחשבים האישיים, אבל לא עבור כולם • HWzone
גיימינג

הגיע הזמן? Red Dead Redemption מגיע למחשבים האישיים, אבל לא עבור כולם

להיט העולם הפתוח של חברת Games מהדור הקודם ינחת סוף כל סוף גם ב-PC, בהנחה שיש לכם גישה לשירות ה- Now להזרמה ישירה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחד המשחקים הגדולים והמצליחים ביותר של דור קונסולות ה- 360 וה-PlayStation 3 שמעולם לא זכה לראות אור יום גם במחשבים האישיים הוא Red Dead Redemption, מערבון העולם הפתוח של San-Diego ו- Games אשר סיפר את סיפורו של ג'ון מרסטון, פושע לשעבר שיוצא לנקום באלו שבגדו בו בשלהי ימיו של המערב הפרוע, בתחילתה של המאה העשרים.

רבים ציפו כי בדומה ל- V, שהושק תחילה לקונסולות בלבד אך בסופו של דבר נחת גם במחשבים האישיים בגירסה משודרגת, גם Dead Redemption אשר מגיע מאותה חברת האם יזכה לתהליך דומה – אך זה לא קרה, וכמו קודמו Dead Revolver הכותר נותר בלעדי לעולם הקונסולות. עד עכשיו.

בסוני וב-Rockstar מכריזים כעת כי הכותר המצליח יהפוך לזמין הן עבור בעליהן של 4 והן עבור אנשי ה-PC – אם כי לא בהמרה ישירה כלשהי, אלא דרך שירות ההזרמה הישירה Now, שמאפשר משחקי בכותרי עידן ה- 3 בהזרמה מקוונת ישירה בהתבסס על שרתיה של (ובתשלום חודשי מוגדר של 20 דולר, או פחות אם אתם מוכנים להתחייב למספר חודשים) החל מהשבוע הקרוב.

זו לא הדרך בה קיווינו לקבל את Red Dead Redemption במחשבים שלנו, אבל זה כנראה עדיף משום דבר
זו לא הדרך בה קיווינו לקבל את Dead Redemption במחשבים שלנו, אבל זה כנראה עדיף משום דבר

זמינותו של שירות ההזרמה במחשבים האישיים אינה חדשה כשלעצמה, אך הגעתו של RDR לשירות היא בהחלט מאורע מיוחד, אחרי כחמש וחצי שנים בהם מעריצים רבים קיוו לקבלו, וזמן לא רב אחרי שזכינו להכרזה הרשמית על יורש, Red Dead Redemption 2, גם הוא ללא כוונה מוצהרת להגיע למחשבים האישיים (לעת עתה).

ראוי לציין כי שירות ה- Now אינו זמין באופן רשמי בארץ, אלא רק דרך שירותי VPN שמאפשרים "לזייף" את המיקום הגיאוגרפי המזוהה של הגולש – מה שעתיד להשפיע גם על איכות השירות המתקבל, בשל היותו מבוסס על הזרמה קבועה של משרתים מרוחקים למחשבו של המנוי (מה שהופך למאתגר הרבה יותר כשהמרחק הגיאוגרפי הוא גדול יותר).

גם חבילת ההרחבה Undead Nightmare תהיה זמינה בשירות ההזרמה
גם חבילת ההרחבה Undead Nightmare תהיה זמינה בשירות ההזרמה

כעת, נראה כי לאנשי המחשבים שגם מחבבים משחקי עולם פתוח ייחודיים ומושקעים יש שני דברים מרכזיים לקוות ולייחל להם: האחד הוא התרחבות בינלאומית ראוי לשירות ה-PlayStation Now, שכנראה ימשיך להיות הדרך האחת והיחידה להתנסות בכותרי PlayStation 3 בלעדיים על גבי ה-PC, והשני הוא השקה מאוחרת כלשהי של Red Dead Redemption 2 העתידי בפלטפורמה של ושות', על אף ההיסטוריה שמעידה על כך שסדרת משחקים זו אינה מכוונת לקטגוריה הזו, לכאורה. נחזיק אצבעות.

PlayStation Now, מתי אתה מקבל השראה מנטפליקס ונוחת בישראל?
Now, מתי אתה מקבל השראה מנטפליקס ונוחת בישראל?


תגיות

2 תגובות

  1. זה לא כל כך נחשב בכל זאת זה שירות הזרמה מה שאומר שהוא רץ על שרת ומוזרם למחשב אז רק הרוחב פס באמת משנה פה.
    משחק מצויין חבל שהכותר נשאר בלעדי לקונסולות. ?

  2. אני רק מחכה שימצאו פרצה בPLAYSTATION NOW ויצליחו להוציא ככה אימולטור או גרסאות יעודיות של המשחקים הספציפיים למחשב.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close