דרישות המערכת הרשמיות ל-Star Wars Battlefront עלולות להפיל אתכם מהכיסא • HWzone
גיימינג

דרישות המערכת הרשמיות ל-Star Wars Battlefront עלולות להפיל אתכם מהכיסא

משחק הפעולה המקוון החדש של EA מקבל דרישות חומרתיות מעודכנות לאחר סיום בדיקות האלפא, והן לא קלות בכלל

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ממתינים בקוצר רוח להזדמנות להילחם בלוק סקייווקר בתור דארת' ויידר, או לחטוף ספינת חלל של האימפריה ולחסל את המשובטים שלה במסגרת הפרק השלישי החדש בסדרת Battlefront? כדאי שתכינו מערכת מחשב מודרנית עם הרבה זכרון לשם כך.

במפיצה EA חשפו את דרישות המערכת העדכניות והרשמיות עבור גירסת ה-PC של הכותר, ונראה כי שלב מבחני האלפא הסגורה שהתקיים לו במהלך החודשים האחרונים גרם להם להבין שהדרישות המקוריות היו נמוכות מדי – וכך, עתה כדי להפעיל את Star Wars Battlefront ברמה המינימלית (לכאורה) תזדקקו למעבד כפול ליבה מדגם Core i3-6300T או דומה לו, לפחות 40GB של נפח אחסון פנוי, לא פחות מ-8GB של זכרון RAM, מערכת הפעלה של 64 ביט מגירסת חלונות 7 והלאה וכרטיס מסך מדגם HD 7850 בעל גראפי של 2GB, או מדגם GeForce GTX 660 בעל גראפי של 2GB.

swsys2

דרישות אלה סבירות יחסית, ואמורות לאפשר לכל מעבד כפול ליבה שולחני של אינטל מארבעת או חמשת השנים האחרונות להפעיל את הכותר, במידה וישולב עם כרטיסי המסך שפורטו למעלה או עדיפים מהם. עם זאת, זכרון RAM של 8GB מהווה דרישת מינימום מחמירה למדי, וכמו כן גם היעדר האלטרנטיבה למעבדים מבית , משהו שאנחנו רואים ולא בפעם הראשונה בתחום, צורם בחסרונו.

המראות האלה מצדיקים את דרישות המערכת הגבוהות?
המראה הזה מצדיק את דרישות המערכת הגבוהות?

הנוק-אאוט האמיתי מגיע בדרישות המומלצות – שם תמצאו דרישה למעבד Core i5-6600 מרובע ליבות או מקביל אליו, זכרון RAM בנפח 16GB (!) לפחות וכרטיס מסך מדגם GeForce GTX 970 עם 4GB (או 3.5GB ועוד 0.5GB, כפי שנהוג להציגו לאחר התפוצצות פרשת הזכרון האיטי שנוגעת לדגם זה) של זכרון גראפי, או לחילופין כרטיס מסך מדגם R9 290 בעל גראפי של 4GB.

swsys

דרישות המערכת הקשוחות הללו באות בניגוד מסויים לסרטוני המשחקיות המודלפים מתוך האלפא שבהם יצא לנו לצפות בתקופה האחרונה, ובהם ראינו לרוב יציבים וטובים מאוד כמעט בכל מצב, גם על חומרה משוכללת פחות, על פניו. יתכן שהדרישות הנ"ל לוקחות בחשבון שיפורים גראפיים נוספים שמתוכננים להיות חלק מן המוצר המוגמר אך לא הופיעו באלפא המוקדמת, ואולי גם את העובדה שמספר גדול יותר של שחקנים בו זמנית בכל משחק ועל גבי מערך השרתים באופן כללי עלולים להשפיע לרעה על הביצועים המתקבלים. בכל אופן, אנחנו נחזיק אצבעות לכך שהדרישות של EA הן מחמירות קצת יותר מדי – ושלאחר ההשקה נגלה כי הכותר המדובר יודע לפעול בצורה סבירה גם על מחשבים קצת יותר וותיקים וצנועים.

עד שזה יקרה – נשמח לשמוע את דעתכם על הדרישות. סבירות בהחלט למשחק מוביל עדכני או מוגזמות ומגוחכות? ספרו לנו בתגובות.

קישורים נוספים


תגיות
Back to top button
Close
Close