דנטה, ורג'יל וחברים: Devil May Cry חוזר בגירסה משופרת עם 5 דמויות • HWzone
גיימינג

דנטה, ורג'יל וחברים: Devil May Cry חוזר בגירסה משופרת עם 5 דמויות

גירסה משודרגת למשחק הרביעי בסדרת הפעולה המשובחת של קאפקום תגיע בקיץ הקרוב ל- ולקונסולות החדשות – עם מצב 'טורבו' מאתגר ולא פחות מחמש דמויות שונות איתן תוכלו לשחק

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לאחר שמשתמשי קונסולות הדור החדש של סוני ומיקרוסופט זכו לקבל גירסה משופרת של הכותר האחרון בסדרת Devil May Cry הנודעת (והמעולה, ברוב המקרים) – מתפנה קאפקום לחדש גם את קודמו, Devil May Cry 4, אשר יגיע למערכות המודרניות בגירסה משודרגת לא רק בפאן הוויזואלי, אלא גם עם גיוון גדול הרבה יותר למשחקיות עצמה.

בניגוד לגירסה המקורית של Devil May Cry 4, בה יכולתם לגלם את נרו הצעיר (בהופעתו הראשונה והאחרונה בסדרה, עד כה) או את דנטה המוכר והטוב, גירסת ה-Special Edition החדשה תכלול מבחר חסר תקדים לסדרה של חמש דמויות – נרו, דנטה, אחיו התאום של דנטה ורג'יל, וגם טריש וליידי אשר הופיעו במשחק הראשון והשלישי בסדרה בהתאמה.

בקאפקום מצהירים ומבטיחים כי הדמויות הנוספות לא יהיו רק שינוי ויזואלי קל – אלא יציעו יכולות ונשקים שונים לגמרי אשר ידרשו מהשחקן להתאים את האסטרטגיה שלו. בנוסף לדמויות, הגירסה החדשה תציע שיפורים ויזואליים מתונים (אין רזולוציות לבעלי ה-, לצערנו), תיקונים מסויימים לבאגים ולמשחקיות וגם מצב 'טורבו' שנשמע מעניין למדי, ומציע לשחקנים מנוסים לנסות מזלם במהירות שגבוהה ב-20 אחוז מזו הסטנדרטית.

Devil May Cry 4 Special Edition מיועד לנחות ב-26 ביוני 2015 במחשבי ה-PC ובקונסולות ה-PlayStation 4 וה- – נקווה שבקאפקום ישכילו להתאים לגירסה זו תג מחיר אטרקטיבי, אשר יוכל לקרוץ לא רק לאלו שמעולם לא התנסו בכותר (ולמעריצים השרופים ביותר), אלא גם למי שכבר רכשו את המשחק בעבר ויוכלו להתעניין בסיבוב נוסף ומלוטש.

 dmcse1dmcse

מסתבר שדווקא אפשר ללמד כלב זקן כמה תרגילים חדשים


תגיות

2 תגובות

  1. משחק מצוין, הרבה יותר טוב מהחרבוש האחרון שיצא להם עם הReboot.

  2. url]https://www.youtube.com/watch?v=SQvqjsxZFKs[/url]
    מצב הטורבו נראה כאילו ככה המשחק היה צריך להיות מלכתחילה. נראה הרבה יותר זורם

    https://www.youtube.com/watch?v=SQvqjsxZFKs
    
    				

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close