דיווחים: קונסולת ה-Xbox 720 תיחשף ב-21 במאי • HWzone
גיימינג

דיווחים: קונסולת ה-Xbox 720 תיחשף ב-21 במאי

דיווח חדש של האתר The Verge טוען כי תחשוף את קונסולת הדור הבא שלה באירוע שיתרחש בחודש מאי

בדומה להצהרה משבוע שעבר של האנליסט קולין סבסטיאן. לפני 3 ימים צוטט פול ת'ורות כי מיקרוסופט מתכננת אירוע ב 21 לחודש מאי, וכנראה שמדובר בתאריך הסופי להכרזת ה- של הדור הבא. אגב, תכננה במקור אירוע 24 באפריל.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מקורות המכירים את תוכניותיה של מיקרוסופט Xbox חשפו כי האירוע המדובר יהיה במקום קטן, עם דגש על מתן הפרטים הראשונים על ה-Xbox הבא, שם קוד דורנגו, ותוכניותיה של מיקרוסופט עבור קונסולת ה Xbox בשנת 2013. במהלך החודש הקודם נחשף מידע חדש וצילומי מסך מה Durango SDK אימתו לכאורה את השמועה בנוגע לחיבור הקבוע לאינטרנט שהאקסבוקס 720 יחייב על מנת לפעול. בחור עצבני בשם פרנסיס הגיב בדרך משלו לחשש זה.

החשיפה החגיגית תתקיים בחודש הבא?

מיקרוסופט צפויה לקיים חשיפה מלאה לקונסולת הדור הבא שלה בתערוכת-E3 בתחילת יוני. החברה הודיעה לאחרונה כי ה-Xbox תהיה חלק מהאג'נדה שלה בכנס שבסוף יוני, שבו מפתחים צפויים ללמוד על תכניות של הדור הבא של החברה. סביר להניח כי תוכנת ההפעלה וממשק ה Xbox של הדור הבא יבוסס על 8, כחלק מהאסטרטגיה של החדרת מערכת ההפעלה החדשה של הוונידוס והצבתה בלב המוצרים והשירותים שלה. עם אירוע ה- בסוף מאי, לצד E3 ביוני, נראה כי עומד להיות קיץ עמוס ולוהט עבור ה-.

ב-GamePro תוכלו להתעדכן בחדשות גיימינג יומיומיות.


תגיות

6 תגובות

  1. עשו טעות שקראו לקודם 360
    אם החדש יהיה XBOX720 את הבא אחריו כבר אי אפשר להכפיל.
    מה, יקראו לזה XBOX 1440?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close