אסור לפספס: Doom, Total War Warhammer ועוד משחקים גדולים ב-25 אחוזי הנחה • HWzone
גיימינגצרכנות

אסור לפספס: Doom, Total War Warhammer ועוד משחקים גדולים ב-25 אחוזי הנחה

חנות הגיימינג Green Man מפתיעה פעם נוספת על הנחה נאה על כותרים כמו Battleborn ו-Mirror's Edge Catalyst, שעדיין לא הגיעו אל החנויות באופן רשמי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הרבעון הקרוב עתיד לספק לנו עוד כמה וכמה משחקים גדולים ומעניינים – וכעת חלק ניכר מהם זמין לרכישה מוקדמת בחנות ה-GMG, עם הנחה משמעותית וקורצת של 25 אחוזים בעת שימוש בקוד הקופון 'WATCH25'.

עם ההוזלה המדוברת תוכלו לרכוש את Doom החדש, Mirror's Edge Catalyst של EA, משחק האסטרטגיה המסקרן Total War Warhammer, משחק הפעולה-MOBA החדש Battleborn ומשחק הפעולה Homefront: The Revolution במחיר של 45 דולר כל אחד – לעומת 60 דולר שהוא מחירם המלא בכל מקום אחר כרגע.

Homefront: The Revolution
Homefront: The Revolution

כמו כן, משחק האסטרטגיה הגדול הבא של יוצרי Europa Universalis, שמספק קנה מידה בין-גלקטי ונקרא Stellaris, זמין לרכישה במחיר של 30 דולר בלבד במקום עלות מומלצת של 40 דולר, וגם משחק האסטרטגיה בתורות The Banner Saga 2 זמין בעבור 13.5 דולר בלבד – הנחה של 32 אחוזים ממחירו המלא.

Stellaris
Stellaris

רכישה מוקדמת של משחקים לפני שהייתה לנו היכולת לקרוא ביקורות ורשמים מהם לא מתאימה לכל השחקנים, כנראה, אך אם אתם לא חוששים ומוכנים לבצע את ההשקעה מבעוד מועד – לעשות אותה עם הנחה יפה כמו זו שכאן זאת ללא ספק הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. תהנו!


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close