אל תפספסו אותם: זוג משחקים מעולים ללא עלות • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

אל תפספסו אותם: זוג משחקים מעולים ללא עלות

הכתבה המקורית: חנות ה- Store מצליחה להלהיב אותנו בפעם המי-יודע-כמה – כשהיא מחלקת לכל דורש את כותר התפקידים המשובח Kingdom Come: Deliverance

חנות ה- סיכמה את שנת 2019 עם יותר מ-100 מיליון משתמשים רשומים והכנסות של יותר מ-250 מיליון דולר עבור המפתחות והמפיצות השונות שמציעות את כותריהן דרכה – הצלחה מטאורית עבור פלטפורמה צעירה שהחלה את דרכה רק בדצמבר 2018, כאשר נראה כי חלק בלתי מבוטל מההצלחה הזו קשור ישירות לחלוקה של לא פחות מ-73 כותרים חינמיים, גדולים וקטנים כאחד, בתדירות שבועית מתחלפת. אנשי השירות כבר הודיעו כי ימשיכו במיזם החלוקה הפופולרי גם במהלך השנה הנוכחית – ונכון לעכשיו הם לא מאכזבים אותנו עם הצעה כפולה יוקרתית.

משחק התפקידים הייחודי Kingdom Come: Deliverance, אשר מציע גרסה ריאליסטית של תקופת ימי הביניים בניגוד למרבית יצירות הז'אנר המתקדמות בפנטזיה, הושק במקור לפני שנתיים וזכה להצלחה גדולה עם מכירות של מעל למיליון עותקים בתוך כשבועיים וציונים של 76 מתוך 100 אצל המבקרים באתר Metacritic – וכעת ניתן לקבל אותו ללא עלות, במקום תג מחיר מומלץ של 30 דולר. התחברתם לחווייה? תוכלו להוסיף רכישה של כל חמש חבילות ה-DLC אשר נוצרו עבור הכותר בעלות של 15 דולר.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Kingdom Come: Deliverance

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

משחק חינמי נוסף שמגיע אלינו משנת 2017 ומשלב בין אסטרטגיה בזמן אמת לקרבות דו-מימדיים אלימים ומסוגננים עונה לשם Aztez, ומתמקד בימי האימפריה האצטקית המסתורית של מרכז אמריקה – עם סגנון ויזואלי בלתי רגיל בשחור, לבן ואדום וצוות אשר כלל רק צמד חברים. גם אם לא שמעתם על הכותר הזה מעולם – כשמחלקים לכם אותו חינם אין סיבה לסרב, בייחוד לנוכח ביקורות חיוביות אותן קיבל ממבקרים ומגיימרים כאחד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת הכותר ב-Epic Games Store

Aztez

שני המשחקים יחולקו חינם לכולם עד לשעה 20:00 ביום חמישי הקרוב, ה-20 בפברואר – אז הם יוחלפו בכותר קרבות הקלפים הטקטי Faeria, אשר הושק גם הוא במקור בשנת 2017. גיימינג נעים!

החל מחמישי הקרוב – גם Faeria יצטרף לרשימה היוקרתית של המשחקים החינמיים מבית Store

עדכון: באופן די מפתיע, Epic Games Store מוסיפה משחק חינמי נוסף שיהיה זמין בשבוע הקרוב, החל מיום חמישי ה-20 בפברואר, לצד Faeria עליו סיפרנו בפסקה הקודמת – זה הוא כותר הפעולה וההתגנבות Assassin's Creed Syndicate של משנת 2015, שמגיע לראשונה אל הפלטפורמה ובכך מצטרף אל פרקים עדכניים יותר במותג (עד כה היו אלה Assassin's Creed Origins, Assassin's Creed Odyssey והגרסה המחודשת של Assassin's Creed 3), בצעד שעשוי לרמז על השקה של כל יצירות הסדרה הפופולרית בחנות הדיגיטלית בעתיד הקרוב. הפתעה איכותית בהחלט מבחינתנו!

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close