אחד היום, שניים מחר: משחקים חינם ברשת • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

אחד היום, שניים מחר: משחקים חינם ברשת

הכתבה המקורית: החנות של מחלקת לכם משחקי אסטרטגיה, פעולה ואימה חינם אין כסף – אל תפספסו אותם

חובבי גיימינג, זו תזכורת עבורכם – אל תוותרו על ביקור בחנות ה- המקוונת ביממה הקרובה בכדי להוסיף את ספריית הכותרים שלכם את Surviving Mars, לפני שהוא מתאדה לו ומוחלף בזוג הצעות חינמיות אחרות.

Surviving Mars הוא משחק אסטרטגיה וניהול שהושק בשנה שעברה בידי הסטודיו הבולגרי Haemimont Games, שהיה אחראי בין היתר על שלושה משחקים בסדרת Tropico האהובה בעברו – והוא מציע לכם לבנות התיישבות משלכם על פני כוכב הלכת האדום, על כל האתגרים והקשיים הריאליסטיים שמתבקשים מסביבה עוינת שכזו, כולל שלל אסונות טבע קיצוניים ובלתי צפויים.

Surviving Mars

המשחק זכה לציוני ביקורות ממוצעים לא רעים של 76 מתוך 100 באתר Metacritic, וזמין כעת באופן חינמי לגמרי – במקום במחיר מומלץ מלא של לא פחות מ-30 דולר שאליו הוא יחזור החל משעות אחר הצהריים מחר (יום חמישי, ה-17 באוקטובר).

לחצו כאן למעבר אל עמוד המשחק בחנות ה-Epic Store

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

מיד לאחר ש-Surviving Mars יפסיק להיות חינמי – תוכלו לחטוף את המשחקים Observer ו-Alan Wake's American Nightmare ללא תשלום במקומו, בתור תחליף.

Observer

Observer הוא כותר אימה פסיכולוגי מגוף ראשון שהושק בשנת 2017 וזכה לחיבה גדולה של המבקרים והשחקנים עם ציון ממוצע של 78 מתוך 100 ב-Metacritic – ואילו Alan Wake's American Nightmare הוא מעין חבילת הרחבה נפרדת וקיימת בזכות עצמה עבור כותר הפעולה והאימה הנהדר Alan Wake מבית היוצרים של סדרת Max Payne, שנוצר במקור בשנת 2012 וזכה גם הוא לקבלת פנים חביבה וחמימה יחסית.

אין ספק שב- יודעים כיצד לצבור נקודות חיוביות אצל הגיימרים, ודואגים להתמיד בעניין כבר לא מעט זמן.

Alan Wake's American Nightmare

עדכון: Observer ו-Alan Wake's American Nightmare זמינים חינם מעכשיו ב- – ועכשיו אנחנו גם מגלים שבעוד שבוע מהיום הם יוחלפו בצמד מעניין אחר: משחק האימה הפסיכולוגי הנהדר Layers of Fear ומשחק הפלטפורמה והחשיבה QUBE 2.

לחצו כאן למעבר אל עמוד חלוקת המשחקים החינמית בחנות ה-Epic Store

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close