Playon! HD2 – מזרימדיה עוצמתי • HWzone
גאדגטים

Playon! HD2 – מזרימדיה עוצמתי

למה לנו מזרים-מדיה?
 
מזרים-מדיה, או Media Streamer בלעז, הוא מוצר המשתמש ברשת הביתית, או בכל אמצעי אחר (חיצוני ולעיתים פנימי), על מנת להעביר את המדיה שלכם היישר אל מערכות תצוגה ושמע הולמות יותר מהמחשב האישי.

בעוד שחלקנו יסתפק בחווית צפייה או שמיעה של המחשב, חלקנו יעדיף לנצל את הטלוויזיה הגדולה בסלון ואת המגבר הייעודי יחד עם מערכת הקולנוע הביתית על-מנת להנות מחוויה כפי שיוצריה התכוונו שנהנה ממנה. קיימות שיטות רבות שנועדו לענות על צורך זה כאשר הפשוטה מביניהן היא ככל הנראה שימוש במזרים-מדיה ייעודי. ניתן לחשוב על מוצר זה כאל קופסה המתחברת מצידה האחד למקלט הטלוויזיה ומצידה האחר להתקן אחסון חיצוני (בין אם באמצעות הרשת הביתית או באמצעות נייד). פתרון זה אהוד על רבים מכיוון שהוא האמצעי הפשוט והנוח ביותר למטרה זו.

בעוד שמחשב ביתי ייעודי, או HTPC (ר"ת Home Theater Personal Computer), מציע יותר אופציות מכפי שאתם ככל הנראה צריכים בסלון וכמובן דורש יותר תחזוקה, מזרים-מדיה מציע מציאות אחרת. בתור מוצר נישה, המזרימדיה אמור להיות מכשיר קל לתפעול וחף מבעיות עד כמה שניתן, וכזה שדורש כמה שפחות התערבות מצד המשתמש על-מנת לגרום לו לתפקד כשורה.

Playon!HD2 בביקורת

בביקורת זו ניקח לסיבוב את ה-Playon!HD2, מזרים-מדיה ייעודי מתוצרת חברת AC Ryan. ה-Playon!HD2 אינו מחשב אישי ממוזער, בדומה ל-Foxconn NT330i הפשוט או ה-ASRock Core100HT היוקרתי, אלא נגן מדיה בעל ממשק גרפי ייעודי למטרות מדיה, בדומה ל-Xtreamer המוכר. אז מדוע לרכוש נגן מוגבל שכזה ולא מחשב ממוזער שיוכל לספק בנוסף לכך גם צרכים נוספים? אין תשובה חד-משמעית לשאלה זו, הדבר תלוי בהעדפה האישית שלכם, בדרישותיכם ובתקציב אותו אתם מוכנים להשקיע.

 
קצת על AC Ryan
חברת AC Ryan ההולנדית הוקמה בשנת 1992 והפכה ליצרנית נגני ומקליטי מדיה בעלת שם עולמי המחזיקה משרדים ברחבי אסיה, אירופה וארה"ב כאשר מוצריה משווקים בלמעלה מ-30 מדינות ברחבי העולם. מוצרי החברה נמכרים בארץ בצורה רשמית וסדירה אם כי הם עדיין לא נפוצים במיוחד. במהלך הסקירה ננסה לבדוק מה פיספס הצרכן הישראל, אם בכלל, שלא הכיר את חברת AC Ryan, ואין מוצר טוב יותר לבדוק זאת מאשר ספינת הדגל של החברה, ה-Playon!HD2.

1 2 3 4 5 6העמוד הבא
תגיות

8 תגובות

 1. יש לי את הPlayon! HD הראשון
  סך הכל נגן נחמד מאוד לפחות בגרסה הראשונה שלו
  חריץ לכרטיסי זיכרון USB לדיסק און כי או ארד דיסק חיצוני
  מקום לארד דיסק פנימי
  כל מה שניגנתי אליו פועל חלק ובשקט (לא מזרים אלה מנגן מכונן )

  וכן זה לא מחשב ומי שצריך יותר דברים מי רק נגן יתאכזב
  אבל לסרטיםמוזיקהתמונות זה מצוין

 2. יש לי xtreamer הראשון
  מתמודד עם 1080P בלי להתאמץ ותומך בכל קובץ שרק ניתן לעלות על הדעת.

 3. משהו לא ברור לי
  למה להשתמש בסטרימר אם אפשר פשוט לחבר כונן קשיח חיצוני ולהשתמש בנגן המובנה שנמצא בכל טלוויזיה מודרנית?

 4. ל3
  התמיכה מאוד מוגבלת בכל מה קשור לפורמט סאונד ווידאו , ואז אתה צריך להתעסק עם קידוד מחדש של הקובץ וכו' , ולא שדיברתי כלל על הממשק , ואיך שכל סרט ירוץ חלק.

 5. מחלת ילדות של מזרימי מדיה
  יש לי סטרימר של LG אחלה סטרימר באמת מריץ הכל אבל יש לו גם כמה מחלות ילדות
  אתרי האינטרנט כביכול דרך הסטרימר לא עובדים (כנראה הגדרת רשת אבל הרבה מעבר לרמה של משתמש רגיל ><) תרגום דרך הwifi לפעמים פשוט לא עובד ללא סיבה הנראית לעין ומצריך כל פעם להעביר להארד דיסק הנייד שיש לי חוץ מזה הוא באמת מנגן הכל ובכיף ועם הארד דיסק זמין זה פשוט אחלה תחליף לדיוידי/וידאו/כבל ישיר של פעם...

 6. מסכים עם 7
  תוסיפו עוד כמה גרושים ותקנו מחשב ניד פשוט וכך תקבלו בנוסף לסטרימר, גם …מחשב ניד.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close