תמונות ופרטים נוספים אודות סמארטפון ה-LG G5 • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

תמונות ופרטים נוספים אודות סמארטפון ה-LG G5

צילומים חדשים מוכיחים לכאורה כי מכשיר הדגל הבא של היצרנית הקוריאנית אכן יגיע עם מערך מצלמות כפול בחלקו האחורי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


ב-LG נחושים לשפר בשנה הנוכחית את מעמדם בשוק המכשירים החכמים, לאחר שסיימו את שנת 2015 עם מכירות כמעט זהות לאלו של שנת 2014 ועם הפסד נקי (כ-59.7 מיליון מכשירים שנמכרו וכ-117 מיליון דולרים שהופסדו ברבעון הרביעי בלבד), ונראה כי הם מאמינים שגימיקים מסויימים הם אלו שיסייעו להם להתעלות אל מול התחרות המרובה.

מספר תמונות חדשות שהגיעו אל הרשת מציגות את מה שלכאורה מהווה את ה-LG G5, מכשיר הדגל הגדול הבא של החברה שיחשף בעוד קצת פחות מחודש, כשהוא עטוף במעטפת פלסטיק עבה וכעורה שמהווה טקטיקה מוכרת אשר נועדה להסתיר את המראה הסופי הרשמי של הסמארטפון. אם נניח שזהו אכן ה-G5 הסופי, נראה כי יש לנו אישור רשמי וסופי לכך שהוא יגיע עם מערך מצלמות כפול בחלקו האחורי – עם חיישן 16 מגה פיקסל ראשי ועוד חיישן 8 מגה פיקסל משני לטובת חישת עומק ואולי גם יישומים ייחודיים נוספים.

glf4 glf3

מקור: phandroid.com

עוד בתמונות ניתן להבחין בכך שהמכשיר יציע ככל הנראה מעטפת מתכתית, עם כפתורים במקומותיהם המסורתיים בצידי המכשיר ולא בחלק האחורי מתחת למצלמה. ישנו סורק טביעות אצבע מובנה (במקום בו בשלושת מכשירי ה-G הקודמים קיבלנו את כפתורי השליטה), רמקול יחיד בחלק התחתון של המכשיר וגם חיבור Type C עדכני במקום microUSB.

glf2 glf1 glf

הדגם החדש אמור להיות דומה בגובהו וצר מעט ברוחבו מה-LG G4, מה שכנראה מצביע על כך שהמסך שלו לא יהיה גדול מה-5.5 אינץ' שקיבלנו בדגם הקודם, אלא זהה או אפילו קטן יותר – במידה ואכן תהיה תוספת של מסך משני קטן מעל המסך הראשי, א-לה ה-LG V10. שאר הפרטים כוללים Snapdragon 820, מערכת מרשמלו עדכנית, זכרון של 4GB ונפח של 32GB או 64GB שניתן יהיה להרחיב בכרטיס (שיבוא במקום כרטיס ה-SIM השני שיהיה זמין במכשיר), וכל אלה נותרים בינתיים על כנם ללא שינויים.

תמונות של כיסוי עבוי ה-G5 העתידי שמגיעות אלינו מאמאזון מאשרות, לכאורה, את מה שרואים בתמונות המודלפות שלמעלה - כמו מערך כפול מצלמות, סורק טביעות אצבע עגול וכפתורים שעברו לצדדים
תמונות של כיסוי עבוי ה-G5 העתידי שמגיעות אלינו מאמאזון מאשרות, לכאורה, את מה שרואים בתמונות המודלפות שלמעלה – כמו מערך כפול מצלמות, עגול וכפתורים שעברו לצדדים

לקינוח, נציין כי בתמונות העדכניות לא נראה זכר לאותו חלק תחתון מתפרק שיאפשר להוסיף אלמנטים ייחודיים לסמארטפון, עליו שמענו לפני כשבועיים. אנחנו לא משוכנעים שחידוש שכזה יהיה מעשי ונוח לשימוש בסופו של דבר, אך בהחלט מקווים שב- כן יכללו את הטכנולוגיה בגירסה הסופית של ה-G5, במטרה לתת לו יתרון מעניין לעומת המתחרים הרבים והטובים שעוד יקומו לו.


תגיות

2 תגובות

  1. ag43, למה להיות שלילי?
    תהיה חיובי ותודה ל- LG שנותנים לך ולנו זכות לקנות מכשיר טלפון חד-פעמי

כתיבת תגובה

Back to top button
Close