שמועה: סמסונג תציג מצלמה מבוססת אנדרואיד בכנס ה-IFA • HWzone
גאדגטים

שמועה: סמסונג תציג מצלמה מבוססת אנדרואיד בכנס ה-IFA

לפי השמועה תציג בתערוכת ה-IFA שתיערך בברלין מצלמה חכמה אשר מבוססת על סמארטפון הדגל שלה, ה- S III. המצלמה צפויה להכיל חיישן 16MP, מסך Super AMOLED בגודל 4.8" ולהריץ ICS

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מדליף שהוכח בעבר כאמין מסר לאתר GSMArena כי סמסונג מתכנת מצלמה חכמה המבוססת על ה-Galaxy S III, ואף כי ראה אותה במו עיניו. המכשיר תואר כסמארטפון שמודבק לגבה של דיגיטלית, וצפוי להיות עבה פי 1.5-2 מהגלקסי השלישי (זאת אומרת 12.9-17.2 מ"מ), עובדה מרשימה בהחלט בהתחשב בעובדה שהמצלמה צפויה להכיל זום אופטי של X10.

המצלמה תכלול פלאש Xenon, חיישן 16MP, ולא תכיל כפתורים פיזיים בגב המכשיר כלל. לא ידוע איזה שבב יריץ את ההיבריד, אך סביר להניח כי זה יהיה שבב Exynox מתוצרת עצמית. המסך יהיה מסך Super AMOLED בגודל 4.8", כנראה ברזולוציית HD והמכשיר יריץ אנדרואיד בגרסת ICS. צידו הימני של המכשיר צפוי להיות מעוקל, לאחיזה נוחה יותר.

אילוסטרציה: GSMArena.com

מוקדם יותר השנה רשמה את השם "Galaxy S Camera" כסימן רשום, וסביר להניח שזה יהיה שם המוצר. למכשיר יהיו שתי גרסאות: גרסה עם קישוריות WiFi בלבד, וגרסה עם קישוריות WiFi ו-3G, אם כי לא ניתן יהיה לבצע שיחות עם המכשיר.

המכשיר כנראה יוכרז בתערוכת ה-IFA בברלין באירוע של סמסונג שיתקיים ב- 29.8. באותו האירוע כנראה יוכרז גם ה- Note II. סמסונג השתמשה בתערוכת ה-IFA פעמים רבות בעבר כאשר רצתה להציג מכשירים חדשניים, ושם גם הכריזה על הטאבלט הראשון שלה. המכשיר כנראה יימכר גם ע"י המפעילות הסלולאריות האמריקאיות, וגם בשוק הפתוח.

לאחרונה גם חברת קודאק (לפני שפשטה את הרגל) ו-Nikon הציגו מצלמות מבוססות . האם מצלמות חכמות יהיו הדבר החם הבא, למרות שהנטייה היא לנטוש מכשירים ארכאיים כמו מצלמות, מכשירי ונגני מדיה לטובת הסמארטפונים? נחכה ונראה.


תגיות

2 תגובות

  1. חריץ SIM
    ובנוסף, לגמרי במקרה יהיה לה חריץ SIM שיהפוך אותה לטלפון לכל דבר והיא גם תכין קפה..

  2. אם זה היה משמש גם כמכשיר סלולרי הייתי שוקל ברצינות לקנות את זה

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close