רמי לוי מסתער על שוק האייפון והאייפד הישראלי

איש העסקים ממשיך להביא בשורות טובות לצרכן הישראלי – מתחיל למכור מכשירי אייפד ואייפון במחירים זולים בהשוואה לשאר החברות
רק לפני מספר שבועות התחילו בחברת רמי לוי תקשורת למכור באתר הרשמי שלהם חלק מהסמארטפונים המתקדמים ביותר בשוק במחירים שנחשבים לזולים בהרבה מהממוצע, כשכעת חלה התפתחות חיובות נוספת בנושא. ברמי לוי הודיעו כי החברה הפכה ליבואן רשמי של מכשירי חברת אפל, מה שיאפשר לכל המעוניין לרכוש מכשירי אייפד ואייפון בזול יחסית דרך אתר החברה.
נכון לימים אלו מוכרים ברמי לוי את מכשיר האייפון 5 בגרסת 16 ג'יגה-בייט במחיר של 3,390 ש"ח, בעוד בסלקום נמכר המכשיר בסכום של 4,000 ש"ח ובחברת הוט מובייל ב-3,690 ש"ח. ניתן למצוא בחנות של החברה גם את האייפון 4S, אם כי החברה מציעה בזול דווקא את האייפון 4 (למרות התיישנותו) במחיר של 1,660 ש"ח.
קו מכשירי האייפד החדשים של אפל, במחירים שמפורסמים בקטלוג המקוון. רמי לוי רוצה לשבור את השוק
במקביל התחילו ברמי לוי למכור גם מכשירי אייפד ואייפד-מיני,  כשניתן למצוא את האייפד 4 בגרסת Wi-Fi וקישוריות סלולר עם נפח אחסון 16 ג'יגה-בייט, במחיר של 2,700 ש"ח. לשם ההשוואה, ממוצע המחירים בחנויות פרטיות אחרות כגון KSP הוא גבוה ב-200 ש"ח.
גם מכשירי האייפד-מיני החדשים של אפל מופיעים בקטלוג המכשירים המקוון, כשמחירם נע בין 2,050 ש"ח לגרסת ה-16 ג'יגה-בייט ו-2,480 לגרסת ה-32 ג'יגה-בייט. שוב, מדובר בהוזלה של מאות שקלים בהשוואה למחיר הממוצע שבו נמכרים המכשירים בחנויות פרטיות.
ברחבי הרשת כבר החלו לפקפק באמינות טענותיה של חברת רמי לוי, כשבין היתר נטען שהמחירים הללו הם בגדר מחירי הפסד. כמו כן, ככל הנראה החברה לא חתמה על הסכם רשמי כלשהו עם אפל, אלא עם חברת אורנג'. למען הסרת הספק, חברת פרטנר היא זו שמספקת שירותי תיקון והחלפה עבור המכשירים של רמי לוי. במקביל עולות ברשת טענות כי המכשירים שמפורסמים בקטלוג החברה כלל לא זמינים במלאי שלה.