רומים חודשיים מבית CyanogenMod • HWzone
גאדגטים

רומים חודשיים מבית CyanogenMod

מפתחת הרומים המפורסמת מודיעה על שחרור של עדכוניים חודשיים יציבים לגרסת 10 שלה, אשר מבוססת על Jelly Bean

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אנחנו אוהבים את האנדרואיד שלנו כאן ב-HWzone, ואחת הסיבות העיקריות היא החופש המוחלט להחליף רומים כאוות נפשנו. למה להיות מוגבלים לגרסה אחת בלבד של כשאפשר להתנסות באין סוף האפשרויות שמוצעות ע"י שלל המפתחים שקיימים לאנדרואיד?

אך החופש הזה אינו נטול בעיות, וגישת קוד פתוח חופשית לחלוטין אומרת למעשה שלא כל גרסה של שנתקין תהיה איכותית ויציבה במיוחד, וכדי להגיע לרומים אשר נחשבים אמינים ויציבים, יש צורך בהרבה זמן ובדיקות.

Cyanogenmod, כנראה קבוצת הפיתוח המוכרת ביותר בעולם הרומים לאנדרואיד, מבינה את הבעייתיות הזו. מצד אחד, היא מעוניינת שאנשים יורידו, יתנסו וידווחו על באגים בגרסאות הליליות שלה (Nightlies, גרסאות שמקומפלות בסוף כל יום ומכילות את כל השינויים שהוכנסו לגרסה באותו יום) ומצד שני היא מבינה שיש ציבור גדול מאוד של משתמשי שמחפש להנות מהיתרונות שיש במערכת הפתוחה הזו, אך מעוניין במקביל להנות ממכשיר יציב וחף מבעיות ככל האפשר.

לכן הוכרזה סדרת M-Series של הרום, אשר תצא בתחילת כל חודש. ה-M מייצגת Monthly או Milestone (או כל אפשרות אחרת ע"פ בלוג המפתחת), והיא למעשה מהווה גרסת ביניים אשר תחשב יותר יציבה מגרסאות ה-Nightlies אך עדיין לא יציבה כמו גרסאות ה-Stable, שלרוב יוצאות אחרי מספר רב של חודשי ובדיקה.

רומים אלו ילוו בתגית Experimental בעמוד המפתחת, וניתן כבר להוריד את גרסת ספטמבר למכוון רחב של מכשירים.

כמו תמיד, אנחנו מזכירים שהחלפת רום מבטלת את האחריות באם קיימת ותמיד מומלץ לגבות את כל המידע החשוב. כמו כן, בעת מעבר בין רום של מפתחת אחת לשני, מאוד מומלץ לעשות Wipe למכשיר. פעולה זו חובה דרך אגב, אם עוברים בין גרסאות שונות של .


תגיות

תגובה אחת

  1. ל-Shakked Brand מפייסבוק
    תלוי לאיזה דגם. לI9100 לא יצא, לI9100G יצא.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close