צפו: היכרות רשמית עם סמארטפון ה-Priv של בלאקברי

מכשיר האנדרואיד הראשון והייחודי של היצרנית הקנדית זוכה להצגה רשמית, וגם מחיר ותאריך השקה מיועדים

לאחר המון שמועות ולא מעט ייחולים ממעריצים ברחבי העולם, זה סוף כל סוף קורה – בלאקברי (BlackBerry, או RIM לשעבר) מציגה את סמארטפון האנדרואיד הרשמי הראשון שלה, אשר עונה לשם Priv ומיועד להדגיש את החוזק המרכזי של החברה, בכל הנוגע לאבטחת מידע ופרטיות עבור לקוחות עסקיים וביתיים כאחד.

אל ערוץ היוטיוב הרשמי של היצרנית עלה סרטון פרסומת קצר אשר מציג את ה-Priv, ולמעשה מהווה את ירייה הפתיחה לתחילת מהלך השיווק שלו – שיהיה ככל הנראה קריטי לעיצוב עתידה של בלאקברי, או בתור יצרנית מכשירי אנדרואיד (במידה ויצליח לעמוד בציפיות הגבוהות) או בתור חברה המציעה שירותי תוכנה בלבד, במידה וייכשל.

מעבר לסרטון החביב, פרטים משמעותיים חדשים מתקבלים מהרשת הבריטית המוכרת Carphone Warehouse, אשר הוסיפה את המכשיר לאתר שלה ומצהירה כי הוא יהיה זמין החל מה-6 בנובמבר 2015, עם תג מחיר של כ-580 פאונד בריטי. מדובר בעלות בלתי מבוטלת עבור מכשיר שמבוסס "רק" על שבב ה-Snapdragon 808 המשושה של קוואלקום, שדומה לעלות של מכשירי דגל עדכניים כדוגמת האייפון 6S פלוס, ה-Galaxy S6 Edge Plus וה-Xperia Z5 – אבל סביר להניח שלמרות זאת עדיין קיים כאן לא מעט פוטנציאל. אחרי הכל, איפה עוד תוכלו למצוא סמארטפון סליידר אנדרואיד מודרני עם מקלדת פיזית מובנית?

bbpr
לטובת מי שעדיין לא בעניינים, נזכיר שה-Priv מציע תצורת סליידר שכוללת מקלדת QWERTY פיזית, מסך AMOLED בגודל 5.4 אינץ' וברזולוציית QHD, זכרון RAM של 3GB, נפח אחסון מובנה של 32GB עם חריץ להרחבה, מצלמת 18 מגה פיקסל עם מערכת ייצוב תמונה אופטית, סוללת 3,410mAh וכמובן – מערכת אנדרואיד לוליפופ, עם התאמות ממשק ויישומים ייעודיים של החברה.

האם ה-Priv יפיח חיים חדשים בעסקי המכשירים החכמים של בלאקברי? כנראה שעד סוף השנה כבר נוכל לדעת, פחות או יותר, את התשובה.

קישורים נוספים