סמסונג לא מחכה לסמסונג: הסמארטפון החדש כבר מככב בפרסומת רשמית • HWzone
גאדגטיםסמארטפונים

סמסונג לא מחכה לסמסונג: הסמארטפון החדש כבר מככב בפרסומת רשמית

הענקית הקוריאנית לא מסוגלת להמתין לאירוע ה- Unpacked הרשמי שקבעה לשעות הערב היום – ומעלה לאוויר סרטון מעניין עבור המכשיר הגמיש החדש שלה

בעוד פחות מיממה יגיע אירוע ה-Unpacked הראשון של חברת לשנת 2020, אשר ינסה להתעלם באלגנטיות מכל הצרות והחששות שמביא איתו וירוס הקורונה אל השוק העולמי – ולחגוג עם הכרזה עבור שלושה מכשירי S20 חדשים ומתקדמים ובנוסף גם מכשיר Z Flip גמיש אשר מרגיש כמו שידרוג משמעותי בהשוואה ל- Fold שקדם לו.

הרשת עמוסה בהדלפות מפורטות שונות עבור התיכנונים השונים של לשנת 2020, אך העובדה המפתיעה ביותר היא זו שגם החברה עצמה החליטה להקדים את המועד המתוכנן – והחליטה להעלות לאוויר סרטון פרסומת רשמי של הסמארטפון המתקפל לפני שהוא הוכרז, במהלך טקס פרסי האוסקר השנתי בו צפו מיליונים רבים ברחבי העולם.

הסרטון לא מציג לנו אפילו את שמו של המוצר, ומהווה למעשה טיזר לשידור החי המקוון המתוכנן לאירוע ה-Unpacked המדובר – אך הוא מאפשר לנו להתרשם ממסך חיצוני זעיר ובסיסי מאוד בדגם המתקפל הקומפקטי (כזה שעשוי להיות מאתגר לשימוש בממשק עברי, אם להתבסס על נסיון העבר), ממשק חצוי לביצוע שיחות במסך הפנימי הראשי והמוארך, שני גוונים של סגול או שחור מהם ניתן יהיה לבחור וגם מעטפת שאינה מתקפלת ונסגרת באופן שטוח לחלוטין, לכאורה.

אם הרגעים הקצרים בסרטון בהם ניתן לראות את ה- Z Flip במצב הסגור שלו תואמים את המציאות – נראה כי צפוי לנו כאן שידור חוזר של יוקרתי ויקר אשר יהיה רגיש מאוד לפגיעות מאבק ושאר עצמים קטנים הנמצאים סביבנו בכל רגע נתון. נקווה שליצרנית יש הפתעות בשרוול בכל הנוגע לעמידות ואמינות הפעם.

הסרטון הוא קצר והתיעודים שלו אינם באיכות מיטבית, אך גם במצב זה ניתן לשים לב לאתגרים המצפים לסמסונג במסגרת הטכנולוגיה החדישה והייחודית

צפו לעדכונים נוספים בהקדם!

תגיות

תגובה אחת

  1. אם לא המחיר המופרז יש מצב הייתי שוקל לקנות, אבל גם המחיר וגם הבעיות של early adopter אני אחכה עוד דור או שניים.
    אבל נמאס לי ממכשירים גדולים בכים.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close